x-kom hosting

MSI B250M PRO-VDH - problem z USB

Hydraulik2K12
utworzono
utworzono

Cześć,

 

mam problem z niedawno zakupioną płytą główną (przynajmniej tak mi się wydaje). Po podłączeniu pendrive'a (jakiś stary Verbatim, nie mam nic innego to testu, ale na drugim PC z Win8.1 działa bez zarzutu) jest dźwięk, że wykryto urządzenie, ale nic więcej się nie dzieje. Przy próbie wyjęcia, system się wiesza. Dotyczy zarówno portów przednich na obudowie, jak i tylnych na płycie. Tak samo z portami 2.0 i 3.1. System - Win10 Education x64. O co może chodzić? Sterowniki są aktualne. Dodam, że klawiatura, mysz i moduł Wi-Fi - wszystko też po USB - działają dobrze.

cinomatic
komentarz
komentarz

Podłącz urządzenie i podeślij zrzut z ekranu z menadżera urządzeń? Sterowniki do chipsetu zainstalowane?

  • 2 tygodnie później...
Hydraulik2K12
komentarz
komentarz

Sterowniki wszystkie są. No, poza tymi do PCI Simple Communications, ale to podobno coś zupełnie innego, a zresztą żadnym sposobem nie mogę ich zainstalować.

Co do wykrywania sprzętu - po ręcznym ustawieniu literki w zarządzaniu dyskami teraz jest wykrywany przez system, ale pozostaje problem resetu przy wyjmowaniu. No i wygląda na to, że jakiekolwiek dodawanie/usuwanie plików nie zostaje zapisane (po włożeniu do innego PC ich nie widać). Dorzucam screena z menadżera urządzeń.

1.bmp

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.