x-kom hosting

Case z klawiaturą bluetooth | shipping UK/CHINA

Radeit
utworzono
utworzono

Chciałbym kupić etui wraz z klawiaturą bluetooth do tabletu Kiano 8 M$ pro 2. Nie mam pieniędzy żeby kupić jakiegoś sensownego notebooka więc pomyślałem o takiej hybrydzie, bo tablet już mam. Chcę go wykorzystać do notowania na studiach, pracę z dokumentami, pdf, word, excell, trochę programowania w LISP (x2go). Chciałbym wydać na to około 50zł. Znalazłem takie: https://m.gearbest.com/ipad-keyboards/pp_592590.html?wid=37

 

Podoba mi się złoty kolorek. I wtedy mogę wybrać czy chce zamówić z chin czy z UK. Z UK jest tańsze o około 10 PLN oraz jest wysyłane via registered mail. W Chinach jest droższe o dychę i wysłane jako unregistered mail. Dodatkowo z UK przyjdzie szybciej. Co lepsze? Będę musiał zapłacić cło kupując z UK? Bardziej interesuje mnie to z UK bo poczekam miesiąc a nie 3.

  • 4 tygodnie później...

тom
komentarz
komentarz

Jeżeli zależy ci na jakości to poszukaj etui i masz od ręki w stilgut.pl nie wiem czy mają akurat coś do kiano, ale są tam uniwersalne etui. Generalnie są dobrze wykonane i warte ceny, i będziesz miał pewność, że ci się nie rozpierdzielą jak te chińskie. Są one wykonane ze skóry, wiec jak się je trzyma wiele godzin to czuć różnicę od sztucznej dermy.

Radeit
komentarz
komentarz

Kupiłem już z chin. Jeszcze nie testowałem. Bardzo szybko przyszło.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.