x-kom hosting

Po nieudanej aktualizacji Windows 7, nie mogę wystartować systemu

Karims
utworzono
utworzono (edytowane)

Witam. Dziś formatowałem dysk C i postawiłem na nowo Windowsa 7 (oryginał). Zainstalowałem wszystkie sterowniki, antywirusa itd. Zostawiłem kompa na kilka minut, jak wróciłem, był komunikat, że skończono automatyczne aktualizacje 19/20, i jedna miała błąd. Nie wiem co dokładnie tam instalowało, jakies NetFrameworki i tak dalej. Wymagało to restartu kompa. Po restarcie ładuje mi tą flagę windowsa i stoi w miejscu, zostawiłem na 20 minut i nic. Próbowałem trybu awaryjnego (właściwie wszystkich. Z niską rozdziałką, wierszem poleceń, ostatnie dobrze znana konfiguracja, tryb naprawy itd.) i tak samo, ładuje aż do momentu flagi. Zrezygnowany chciałem przeinstalować znowu system, ładuje mi instalator i nagle zamiast okna instalacji pojawia się ładowanie windowsa (flaga) - oczywiście mam ustawione w biosie by startowało z płyty (próbowałem potem też pendrive ale jakoś pomija i próbuje cały czas odpalić po swojemu. 

Wpadłem na pomysł, że wezmę ten dysk z trefnym windowsem podepnę pod drugi komputer i tam po prostu normalnie zrobie formata. Sytuacja podobna, ładuje mój główny dysk gdzie jest windows 10 i nie mogę go uruchomić. Odpiąłem ten dysk z windowsem 7 który nie chce odpalić i nagle mój główny komputer z 10 odpala. 

Ma ktoś jakiś pomysł? Ja już rozkładam ręce i poszukuje wszystkie tematy na gogle bez skutku :/

Da się może jakoś zrobić format konkretnej partycji zanim załaduje system czy cos?

 

Edytowane przez Karims

Youki
komentarz
komentarz

Próbowałeś uruchomić dowolną dystrybucje Linuxa w trybie LiveCD i jeśli się odpali wykonać format?

Karims
komentarz
komentarz (edytowane)

Za jakąś godzinę będę w domu to spróbuję. Swoją drogą to próbowałem Hiren's Boota, i po usunięciu partycji systemowej i zapisaniu, ona nadal istniała. Czy muszę w takim razie dokończyć instalacje jakiegokolwiek Linuxa, czy skasuje partycje, dam restart kompa to ich nie będzie?

Edytowane przez Karims
Youki
komentarz
komentarz

Linuxa można odpalić bez instalowania, z pendrive :) 

 

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.