x-kom hosting

Od jakiegoś czasu rośnie mi ping w CS i zaczyna zacinać się myszka

Michal2145
utworzono
utworzono

Witam. Mianowicie mam taki problem że jak gram w cs to od jakiegoś czasu mniej więcej od 1-2 czasem rosnie mi ping a od 3-4 msc zacina mi się myszka w cs. Trwa to około 1-2 sek potem odcina i znów to samo przez co nie mogę robić płynnych ruchów. myszke zmieniłem wraz z podkładką bo myślałem że to wina po stronie myszki lecz nie do końca. Wczoraj okazało się że nie miałem wgl steam zainstalowane wiec zainstalowałem i dalej nic. Dodam że jak pogram w GTA V przez około 30 min do godz to zawiesza mi się komputer i nic nie mogę zrobić oprócz restartu. Ta sytuacja powtarza się czasem podczas grania w cs albo przeglądania internetu. Co do zacinania się myszki to tylko w cs mam taki problem bo w innych strzelankach typu "Battle Royale" lub nawet w tym GTA nie zacina mi wgl myszki. Więc nie wiem czy reinstalować steam z grami czy zrobić formata bo tylko to mi przychodzi do głowy.

 

Specyfikacja komputera:

 

CPU: Intel Core I5 6600k 3.5 GHz

GPU: Asus Strix 970 4gb OC

Motherboard: Asus Z170 Pro Gaming s.1151 

Chłodzenie: SPC Fortis 3 

Zasilacz: XFX Core TS 550W

HDD: WD Blue 1TB

SSD: ADATA Premier Pro Sp550 240GB

 

KotMar1977
komentarz
komentarz

Robiłes skan programem anty-wirusowym. Czeste przyczyny zacinania się myszki jest wirus lub jakis program szpiegujacy oraz złosliwe oprogramowanie co moze doprowadzic do uszkodenia ktoregos z podzespilu komputera.Sa takie wirusy ze niektore programy antywirusowe ich nierozpoznaja oraz ciezko ich sie pozbyc. Wtedy najlepiej postawic system od nowa i masz 100% pewnosci ze jest wszystko ok

Michal2145
komentarz
komentarz

Teoretycznie wyczyściłem komputer i niby nie ścina myszki ale nwm co z gta czy dalej bedzie wywalac czy nie

 

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.