x-kom hosting

Błąd podczas formatowania partycji na dysku - kod błędu 0x80070057

Frizi
utworzono
utworzono

A więc gdy chciałem zrobić formata , ponieważ komputer mi się nie odpalał wyskoczył taki błąd 

Jeżeli ktoś wie o co chodzi to proszę o pomoc. 

 

IMG_20171021_211329.jpg

KotMar1977
komentarz
komentarz

Spróbuj wyjąć którąś kość ram  i  pość instalację od nowa jeśli to nie pomoże  usuń partycję a nastepnie stwórz nową A jak to nie pomoże to polecam instalator systemu windows xp tam sformatujesz partycję. A najlepiej jak Byś miał program do tworzenia partycji z poziomu biosu.

Często jest to wina ramu jak mi się pojawiał błąd przy instalacji to wyjmowałem którąś kosć ramu i było ok , instalator zainstalował system. A często to działo się przy instalacji z CD lub DVD teraz instaluję system jak mi padnie z pendraiwa.

Odpisz kolego czy pomogłem CI.

  • Dziękuję 1
Frizi
komentarz
komentarz

Ogólnie to nie sprawdziłem większości sposobów które napisałeś, ale wzorowalem się na jednym z nich , więc dzięki za pomoc. :)

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.