x-kom hosting

Problem z zalogowaniem sie do vpn firmy z domu

izagie92
utworzono
utworzono

Witam, mam problem poniewaz zaczelam nowa prace kilka miesiecy temu i dzisiaj jest moj pierwszy dzien na home office , zeby moc pracowac musze zalogowac sie do vpn firmy bez tego nawet nie moge napisac do it o pomoc, mianowicie po zalogowaniu do vpn wyskakuje komunikat zdjecie ponizej. Nikt z moich znajomych nie mial tego problemu, a dane do logowania mam dobre. Prosze o porade, bo nie wiem czy to problem z routerem czy z siecia firmy.IMG_20171021_173449.thumb.jpg.47c5ca51b27128dc14734aa5c2d9da55.jpg

MasterYoghourt
komentarz
komentarz

Połączenie zostało odrzucone gdyż nie zgadza się login i/lub hasło. Pamiętaj, że musisz wpisywać login i hasło DOKŁADNIE tak jak piszą. No chyba że sama przepisywałaś je i zrobiłaś błąd. Zadzwoń do działu IT i zweryfikuj poprawność loginu i hasła.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.