x-kom hosting

Dwa routery a neostrda

qlimaxxxl
utworzono
utworzono

Witam, mam pytanie , i nie mogę znaleźć odpowiedzi. Albo źle szukam , echh..

Także posiadam Neostrade i router SagemCom Funbox 29f3, i chciałbym w swoim domu podłączyć drugi router wifi ,ponieważ nie łapie sygnału z tego pierwszego routera bo za daleko jest , dostałem od znajomego taki router D-Link DWR-921 , i czy mogę go jakoś podłączyć w jakiś sposób , np. poprzez wifi czy kablem by to działało i mieć internet na tych dwóch routerach? 

 

Jeżeli da rade to jak to zrobić, pozdrawiam

antonex
komentarz
komentarz

Jak masz poprowadzony przewód (skrętka komputerowa UTP/FTP) to oczywiście że tak. 

qlimaxxxl
komentarz
komentarz

Mam przeprowadzony kabel LAN rj-45, a czy mógłbyś mi wytłumaczyć jak mam to skonfigurować by działało , i gdzie mam to podłączyć ? rozumiem że w SAGEMCOM do obojętnie którego portu lan a w Dlink do portu WAN?

MasterYoghourt
komentarz
komentarz

W Sagemcom do LAN, w D-Link do WAN. Musisz skonfigurować wifi w tym D-Linku. Druga opcja to most WDS, bez kabli, ale musisz sprawdzić czy ten D-Link ma taką możliwość.

 

Nowy D-Link DWR-921 kosztuje z 450 złotych, używka około 200zł. Chciałbym mieć takich kumpli ;)

qlimaxxxl
komentarz
komentarz (edytowane)

Dzięki wielkie , podłączyłem sagemcom pod lan , a dlinka pod wan , potem konfiguracja na 192.168.0.1 , i jakoś udało mi się , dzięki , temat do zamknięcia

Edytowane przez qlimaxxxl
  • Super 1

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.