x-kom hosting

Problem z monitorem.

Endroo
utworzono
utworzono

Mój monitor to Samsung S22C300B. Działał on na poprzednim komputerze (podłączony kablem VGA). Potem przez jakiś czas był nieużytkowany. Po zakupie nowego komputera chciałem go podłączyć do tego monitora kablem DVI-D. Monitor nie działa, tak jakby nie był w ogóle podłączony do komputera, dioda się nie świeci. Próbowałem podłączyć go do karty graficznej i do płyty, ale nic to nie dało. Próbowałem też podłączać go do poprzedniego komputera i również nic się nie dzieje. Czy mogę w jakiś jeszcze sposób sprawdzić czy monitor zadziała? Czy jednak zostaje mi tylko serwis?

MasterYoghourt
komentarz
komentarz

A pomarańczowa dioda się świeci w monitorze ? Jak pierwszym razem włączałeś monitor, to czy był on bardzo zimny, stał gdzieś w piwnicy, itp ?

Endroo
komentarz
komentarz
8 godzin temu, MasterYoghourt napisał:

A pomarańczowa dioda się świeci w monitorze ? Jak pierwszym razem włączałeś monitor, to czy był on bardzo zimny, stał gdzieś w piwnicy, itp ?

Nie stał w piwnicy, był w szafie u mnie w pokoju. A jeśli chodzi o diodę to tak jak podkreśliłem w pierwszej wypowiedzi nie pali się w ogóle. Nie umiem powiedzieć czy był zimny, ale w szafie nie powinno być aż tak zimno więc można to chyba wykluczyć :)

MasterYoghourt
komentarz
komentarz

Nie mam pojęcia co mogło mu się stać w tej szafie. Wyczuj czy styk pod przyciskiem włącznika pracuje.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.