x-kom hosting

Mała wydajność

Ghost222
utworzono
utworzono

Zakupiłem niedawno zestaw w skład którego wchodzą i5 6600 i 8gb ram. Niestety aktualnie nie stać mnie na zakup karty dlatego korzystam z zintegrowanego układu intel hd 530. Oczywiście wiem że ta karta nie nadaje się zbytnio do gier ale słyszałem że można pograć na niej w niektóre tytuły. I tu pojawia się mój problem. We wszystkich testach na różnych stronach i materiałach testowych konfiguracja ta wypada znacząco lepiej niż jest to w moim przypadku w grach typu wiedźmin, LoL czy CS. Zastanawia mnie czy to po prostu te "testy" są zakłamane czy problem jest po mojej stronie? Z góry dzięki za pomoc :D

 

 

Youki
komentarz
komentarz

Jaka rozdzielczość, RAM w jednej czy dwóch kostkach?

Ghost222
komentarz
komentarz

ustawienia wszystkie na najniższe a rozdzielczość 1920x1080. RAM w jednej kości i planuje dokupić drugą ósemkę. Mam nawet duże spadki w GTA San Andreas co mnie dziwi bardzo.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.