x-kom hosting

[win10] Nie wyświetla sieci Wi-fi

Szebek
utworzono
utworzono

Witam, ostatnio robiłem czyszczenie laptopa i przywróciłem wszystko do ustawień fabrycznych. Po zrobieniu tego wszystkiego odpaliłem laptopa i mam pare problemów ale najbardziej mnie interesuje jeden chodzi o to że, nie wyświetla mi żadnej sieci Wi-fi z pasku zadań lecz po wpisaniu sieci ręcznie mogę się z nią połączyć i sieć działa, z internetu korzystam ale nadal się nic nie wyświetla tylko w ustawieniach dopiero widzę że jest połączone z moją siecią.

Wyszukiwarka pod przyciskiem start (Windows) również nie działa ciagle ładuje i ładuje i bez żadnych wyników..

Robiłem aktualizacje sterowników, załączam zdjęcia jak to wygląda. Prosze o pomoc. Wszelkie informacje które potrzeba podam. 

 

Zdjęcia na dole to jest jedno kiedy odpalam komputer nie logując się do konta i klikam na ikonkę sieci (Wi-Fi)

A drugie jak już się zaloguje i z panelu nacisnę na sieć (Wi-Fi).

9FF41B0B-DB55-44D9-9B5C-52B5A11D94BA.jpeg

640340E8-2DBE-41F0-B020-FF3EE2113E14.jpeg

Szebek
komentarz
komentarz

Prosze o pomoc

 

MasterYoghourt
komentarz
komentarz

Wygląda jak problem z samym Windows a nie z siecią. Jeśli producent karty wifi udostępnia oprogramowanie do zarządzania siecią, to korzystaj z niego.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.