x-kom hosting

Problem z włączaniem PC, duża ilość bluescreenów, paski na ekranie

kings11
utworzono
utworzono (edytowane)

Witam, kilkanaście dni temu omawiałam ten problem w poprzednim temacie. Komputer zawieszał się, nie dało się nic zrobić, był problem z włączaniem go. Zawieszał się nie tylko podczas grania w gry, ale też podczas przeglądania internetu i normalnych czynności. Teraz oprócz zawieszania, doszły bluescreeny które nierzadko występują. Dodam,że bios był aktualizowany, wszystkie sterowniki są zaktualizowane, a karta podczas benchmarku sięgała maksymalnie 70 stopni i nic nie działo się z komputerem podczas obciążenia( benchmark robiony wczoraj), komputer był skanowany nortonem- żadnych złośliwych oprogramowań. Zawiesza się kiedy chce, a problem z włączaniem zawsze jest ten sam. W załączniku są filmy jak wygląda włączanie komputera. Na drugim filmiku, gdzie widać komponenty, karta jest odłączona z zasilania, ale dalej pozostawiona w slocie. Po wyjęcu karty z komputera na 2 dni i pracowaniu na monitorze podłączonym na samej płycie głównej, problem ten praktycznie nie występuje. Na przestrzeni ostatnich 3 tygodni zaczęło się to pojawiać. Wcześniej nie było żadnych problemów. Co zrobić? W czym tkwi problem ? W poprzednim temacie są zrzuty z HD Tune.

Spec:

i5-6400

GTX 780 Zotac

8GB RAM HyperX

Kingston SSD120GB

Seagate 1TB

Zasilacz VEROL1 Silentiumpc 500W

Pł. gł. MSI H110M PRO-VD

video-1508436009.mp4

video-1508436051.mp4 

EDIT

Postanowiłam dzisiaj znów wyjąć kartę i popracować bez niej. Zagralam w mało wymagająca grę i ogólnie komputer się zawiesił i zamknął. Znów jest problem z odpaleniem go. Podaje zdj w załączniku  jak to wygląda. 

20171019_221224.jpg

Edytowane przez kings11

Youki
komentarz
komentarz

Gwarancję na płytę główną masz jeszcze?

kings11
komentarz
komentarz

Mam jeszcze pół roku gwarancji

Youki
komentarz
komentarz

Możliwe, że trzeba będzie korzystać.

kings11
komentarz
komentarz

A moge ja wyslac bez podania przyczyny? bo w zasadzie dalej nie wiem co jest. Po wczorajszym zdarzeniu komputer w ogole nie uruchamia sie, wyglada to tak jak na filmikach

Youki
komentarz
komentarz

Napisz, że się zacina, płyta się nie uruchamia.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.