x-kom hosting

Komputer wyłącza się kilka sekund po uruchomieniu FIFA 18

Oliwier1231
utworzono
utworzono

Witam, mój problem zaczął się od wyłączania się gry fifa 17 i wyskakiwania directx error. Po kilku dniach zaczeła się wyłączać gra h1z1 king od the kill i wyskakiwał błąd aplikacji. Po defragmentacji dysku przez tydzień było dobrze, lecz po tygodniu problem powrócił. Dysk miał dużo błędów myśląc ze to może jego wina go wymieniłem, ale nic nie pomogło.nadszedł dzień premiery fify 18 jako iż zamówiłem preoreder gdy jeszcze komputer działał, postanowiłem ją zainstalować przez około 2 tygodnie wszystko śmigało,ale po zainstalowaniu aktualizacji sterownika geforce experience gra zaczęła sie wyłaczać kilka sekund po uruchomieniu pojawiał sie ekran jednokolorowy np. zielony albo ciemnoniebieski i komputer sie wyłączał. Specyfikacje komputera :

Karta graficzna: Geforce gtx 950 2 gb

Procesor:intel core i5-4690 3.50 ghz

Ram: 8gb

płyta główna:Asrock B85M pRO3

Youki
komentarz
komentarz

Zasilacz, model?

 

Oliwier1231
komentarz
komentarz

Modelu nie jestem w stanie określić jest to chyba modecom ale nie jestem pewny wiem że ma 450W i ponad 4 lata

Youki
komentarz
komentarz

Nie ma tabliczki znamionowej na zasilaczu?

Kwestia jaki to model bo modecom miał zarówno lepsze jak i gorsze serie.

 

Oliwier1231
komentarz
komentarz

Sorry za jakość

20171019_190604.jpg

Youki
komentarz
komentarz

Masz możliwość sprawdzić działanie na innym, normalnym zasilaczu?

Oliwier1231
komentarz
komentarz

Nie mam, ale mój znajomy  przyniósł kiedyś swój zasilacz 600W nie pamiętam marki i mówił ze ma około 8-9 lat to komputer wogóle nie reagował na próby włączenia

KotMar1977
komentarz
komentarz

Spróbuj zmienić opcje zasilania , jest tam ustawione ze po 10mn  lub wiecej ,wyłacza się monitor , oczywiście jak instalowałeś na nowo system.

Mam tą samom kartę graficzną i też miałem taki sam problem tylko że mi robił się czarny ekran, sprawdz czy wszystkie wtyki od zasilacza są dobrze połaczone  Jeśli to Ci nie pomorze zasilacz do wymiany. Ma za małą moc i w ten sposób go uśmiercisz , tak jak ja akyga 500W miał i padł już nigdy się nie właczył niestety. A mam procesor AMD FX 8300 8x3.3Ghz i płyte msi garming 970.

Teraz Mam taki.

Collermaster G750 750W Modularny 80+.jpg

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.