x-kom hosting

WINDOWS 10 - aktualizacja

mrLEO
utworzono
utworzono

Hey,

kiedyś miałem Windows 7, zaktualizowałem jakiś ponad rok temu za darmo do 10ki. Od kilku dni wyskakuje mi na siłe, że Windows 10 chce się zaktualizować do jakiejś nowszej wersji (mam 10586, chce na 15063). Wgrywa się asystent instalacji, pojawia się jego ikonka na pulpicie.

 

Ogólnie pozwalałem na aktualizacje, która trwała z 4-6h. Po wszystkim komp chce się sam zrestartowac do 30min i nastepuje odliczanie.

 

Gdy robie restart pojawia się na starcie niebieskie ekran z mozliwoscia wyboru rodzaju klawiatury...np programisty. Wybieram programisty, w kolejnym kroku moge juz wlasciwie wybrac tylko ponowny restart....startuje stary windows bez aktualizacji. 

 

Po jakims czasie znowu windows chce sie aktualizować i tak codziennie mnie dręczy choć już robiłem to z 5 razy i zawsze jest to samo......

 

Da się coś na to poradzić aby ta aktualizacja przeszła jak trzeba?  ew. wyłączyć to? (wiem jak wyłączyć windows update , ale to chyba na to nie pomaga)

Youki
komentarz
komentarz

Może postaw na nowo system zawierający już tą aktualizacje? :)

  • 2 miesiące później...
mrLEO
komentarz
komentarz

Chyba znalazłem odpowiedź, jest tam także wyjaśnienie dla Windows 10 Home jakby co: 

 

https://pureinfotech.com/prevent-windows-10-installing-anniversary-update/

 

p.s.

admin zmień może w temacie, że chodzi o aktualizację Aniversary i jej wyłączenie

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.