x-kom hosting

Co tu jest najgłośniejsze

Walkman
utworzono
utworzono

komp w sygnaturce jak co , czasami hałasuje , mi to nie przeszkadza , ale co tu jest źródłem ,

jak co na 7900 jest cooler master ,

na e2160 box

na chifie 450 jakis tak :P

w obudowie jakiś z tyłu

a może to dysk :(

WolfiK
komentarz
komentarz

Walkman jesteś takim doświadczonym użytkownikiem a pytanie bez sensu :mellow: Wstydź się ;) Zastanów się nad swoim pytaniem.. Bez sensu nie? jak ktoś może ci powiedzieć co jest najgłośniejsze w twoim kompie?

Sonido
komentarz
komentarz

Wg. mnie cooler na procu, zmień na jakiegoś pasywa albo chociaż jakieś ciche chłodziwo. Do tego jakiś kontroler obrotów. Powinno pomóc.

Gość
komentarz
komentarz

Jeśli chodzi o szum, to albo wiatrak w obudowie, albo zasilacz, tak mi się wydaje.

Dysk wydaje inne odgłosy...

falcon1984
komentarz
komentarz

Moim zdaniem Chieftec albo boxowy cooler

Zobacz jakie obroty ma twój cooler, na niego bym stawiał.

Chieftec też nie jest cichy, ale bardzo głośny nie jest

tofik177
komentarz
komentarz

hałasuja tylko i wyłacznie ruchome czesci,, jak wczensiej nie wydawały denerwojacych dzwieków to teraz to robia pewnie dlatego ze nazbierało sie kurzu i cos swiszczy i pierdzi jak to było na na rpzykład standardowym chłodzeniu pentium 2/3 albo siadło smarowanie łozysk...

Kosmoj
komentarz
komentarz

mozesz pojsc na zywiol, odkrecic bok obudowy i zatrzymac palcem wiatraki po kolei na 3-5sekund. zatrzymasz wiatrak na budzie, jezeli nie poczujesz roznicy puszczasz i zatrzymujesz na procku, nastepnie na grafice i jakie tam jeszcze masz.

tak bedziesz pewny co ci hałasuje ;)

jak napiszesz co ci halasuje to pzobaczymy jak to mozna zmienic;)

piku
komentarz
komentarz

Zatrzymuj każdy wiatrak ołówkiem i będziesz wiedzieć co hałasi najbardziej :)

Kamzilla
komentarz
komentarz

Ja zatrzymywałem ołówkiem jakiegoś Intela 600MHz to 2min bez wiatraczka i sie nie spalil temperatura w normie wzrastała powoli.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.