x-kom hosting

Zmiana z '27 na '31.5

burybogus
utworzono
utworzono

Witam. Kupowałem pare miesięcy temu monitor SAMSUNG LC27FG70FQUXEN za 1750zł. Jest to monitor o rozdziałce 1920x1080 1ms 144Hz. Jednak powoli FHD zaczyna być dla mnie za niską rozdzielczością, zwłaszcza że posiadam GTX 1080. Na 4K może mnie stać, ale nie zamierzam wywalać 3 tysięcy na monitor. Interesuje mnie dlatego AOC AG322QCX o rozdziałce 2560x1440.

Tylko właśnie, jest on wielkości prawie 32 cali, wejść wejdzie na ścianę, właściwie na styk między szafą a komputerem na biurku. Pytanie tylko, czy nie jest on już zbyt wielki? Przyznaję, że 27 cali to dla mnie już trochę mało, zdążyłem się przyzwyczaić, więc potrzebuję czegoś trochę większego. Ktoś z was się przesiadał z 27 cali na 32? Jakieś odczucia, porady?

Youki
komentarz
komentarz

Jak blisko siedzisz od monitora?
 

burybogus
komentarz
komentarz

1,2m od matrycy 

Youki
komentarz
komentarz

Nie wiem, osoboście chyba wolałbym pozostać przy 27 calach tylko przerzucić się na rozdzielczość WQHD https://www.komputronik.pl/product/336533/aoc-agon-ag271qg-g-sync-165hz-.html

Teoretycznie odległościowo przy 32 calach powinno być jeszcze OK, tzn nie powinieneś odczuwać dyskomfortu.

burybogus
komentarz
komentarz

No nic, pojadę do sklepu najwyżej i zobaczę na własne oczy jakiś monitor 32 calowy, odsune sie na ten metr i ocenię komfort oglądania obrazu.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.