x-kom hosting

Win 10 Trial version - komputer wyłącza się co 1h

Greg1204
utworzono
utworzono

No cześć wszystkim

Około roku temu kupiłem komputer z Win 10 Trial version .Gdy Trial się skończył przedłużyłem go komendą rearm chyba 3 albo 4 razy. A teraz nie posiadam licensji win10 i komputer wyłącza się co 1h.

Moje pytanie jest takie czy mogę w jakiś sposób zapobiec wyłączaniu się komputera albo chociaż przedłużyć ten czas. Także chce zaznaczyć że nie chciałbym instalować nowego systemu albo robić formata.

Youki
komentarz
komentarz

Nie, nie można w nieskończoność przedłużać czasu. Musisz nabyć licencje albo zainstalować ponownie wersje enterprise.

 

Greg1204
komentarz
komentarz

Ponowna instalacja odpada, może dałoby się jakoś zablokować wyłączanie systemu?

Greg1204
komentarz
komentarz

Także gdy klikam w "Zaistaluj najnowszą wersję systemu Windows" pojawia się Błąd systemu plików (-2147416359). Za to w "Zmień klucz produktu" pojawia się że nie można aktywować systemu windows i że też jakiś błąd wystąpił. Jak mogę temu zaradzić?

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.