x-kom hosting

Komputer Do streamowania do 6000

pentlik
utworzono
utworzono (edytowane)

Witam, prosił bym o skompletowanie komputera do Streamowania takich gier jak world of warcraft, league of legends, metin2, cs go     

w żadnym wypadku nie zależy mi na wyglądzie komputera, liczy się kultura pracy jak i wydajność aby taki komputer starczył mi na kilka lat i nie miał problemu z streamowaniem podczas gry.

Oczywiście preferuję zrobić to na www.komputronik.pl  lub  www.morele.net  ewentualnie może być również sprzęt używany  jeśli jest coś naprawdę konkretnego przykładowo na allegro, piszę tutaj, bo gdy piszę do kanałów na youtube to albo wciskają sprzęt który im nie schodzi z magazynu albo sprzęt który właśnie mają pod ręką, liczę na wypowiedzi osób doświadczonych i z góry dziękuję za wszystkie porady.

Dodam też że mam internet ponad 300mega więc aby również nie mał komputer problemu z wyciągnięciem tego.

kupiłem niecały rok temu laptopa :  https://www.x-kom.pl/p/330683-notebook-laptop-173-acer-vn7-792g-i7-6700hq-16gb-1201000-win10-gtx960m-fhd.html    gdzie poleciła mi go właśnie ta strona jako gamingowego i niestety nie nadaje się kompletnie do streamowania teraz muszę go tylko odsprzedać i być strratnym.

do komputera posiadam tylko i wyłącznie monitor   LG 24GM77

Edytowane przez pentlik

Youki
komentarz
komentarz

Z systemem czy bez?

Umiesz podkręcać procesor?

pentlik
komentarz
komentarz (edytowane)

nie potrafie podkręcać procka ale to chyba nic trudnego w biosie, jest sporo poradników w internecie i bez systemu do tej ceny systemy sa tanie na allegro.

lub co sądzicie o tym co sam skompletowałem    https://www.morele.net/inventory/info/uxoqLe/

lub ten zestaw, który lepszy lub czy ktoś ma lepsze pomysły niż te 2 zestawy?

 

AMD Ryzen 5 1600, 3.2GHz, 16MB (YD1600BBAEBOX) 889zł

Arctic Freezer 33 Plus (ACFRE00032A) 159zł

Asus PRIME X370-PRO, X370, HDMI, USB 3.1, DDR4, SATA3, ATX 669zł

G.Skill Ripjaws V DDR4, 2x8GB, 3200MHz, CL16 (F4-3200C16D-16GVKB) 759zł

Palit GeForce GTX1080 JetStream 8GB GDDR5 (256 bit) HDMI, DVI, 3x DP, BOX (NEB1080015P2J) 2345zł

ADATA Premier Pro SP920 128GB SATA3 (ASP920SS3-128GM-C) 267zł

Toshiba P300 - (HDWD110UZSVA) 189zł

Seasonic FOCUS Plus Gold 650 (SSR-650FX) 80Plus Gold 650W 419zł

Fractal Design Define S (FD-CA-DEF-S-BK) 335,38zł

Cena:6031,38zł z morele wraz z zasilaczem z proline

 
Edytowane przez pentlik
Youki
komentarz
komentarz

 Do gier które wymieniłeś lepiej spisze się I5 8400. Na procesory z odblokowanym mnożnikiem musiałbyś czekać, a 7 generacji nie opłaca się brać przy obecnych cenach.

 

Intel I5 8400

Gigabyte Z370 HD3

A-DATA 16 GB 3000 MHz CL16

Corsair RM550x

Toshiba 1 TB 7200 RPM SATA 600

Phanteks Enthoo Pro M

GoodRAM Iridium Pro 240 GB MLC

SPC Fera 3 v2

Palit GTX 1080 GameRock

Razem 5888 zł

 

Zestaw z wydajnym 6 rdzeniowym procesorem, 16 GB wysoko taktowanych pamięci RAM z możliwością rozbudowy oraz dyskiem SSD na pamięciach MLC z 5 letnią gwarancją. Zasilacz z 10 letnią gwarancją, trybem pół-pasywnym oraz modularnym okablowaniem. Obudowa fabrycznie wyposażona w dwa wentylatory, filtry przeciw kurzowe oraz piwnice na zasilacz. 

Złożenie zestawu jest za darmo.

pentlik
komentarz
komentarz

Skladanie za darmo, na morele net za 1zł ale na morele większość jak nie wszystko jest delikatnie taniej jak patrzę, a link do obudowy nie działa i proszę o wypowiedzi nadal innych użytkowników co i jakie by składali za tą cenę, czy mają swoje propozycje czy też zgadzają się z kimś innym.

i co sądzicie o takim zestawie?  

https://www.morele.net/inventory/info/QVbUUO/

Youki
komentarz
komentarz

CPU bez sensu, jak masz parcie na Ryzena to i tak lepiej wziąć tańszego 1700 i podkręcić samemu do poziomu X. Za pare złoty więcej masz cichszego Palita Game Rock https://www.morele.net/karta-graficzna-palit-geforce-gtx-1080-gamerock-8gb-gddr5x-256-bit-hdmi-dvi-d-3x-dp-box-neb1080t15p2g-922331/

Cooler bierz Macho Rev.B albo Macho X2 jako rozsądne minimum pod ten CPU.

 

pentlik
komentarz
komentarz

nie mam parcia wlaśnie na ryzena, dla mnie to obojętne ale jeden pisze tak a drugi inaczej, a wydac 6k zł to nie tak łatwo, ten komp ma być na kilka lat do streamowania, więc jeszcze raz bym prosil o jak najlepsza konfigurację najlepiej w koszyku nie ważne na jakiej stronie, i procek i7 mysle ze to obowiazkowo pod streamy lub juz tego i5 z cofelake czy jakos tak te co teraz wyszly

Youki
komentarz
komentarz

I5 8400 spokojnie daje sobie rade z graniem i streamem, bo ma 6 rdzenie.

 

A jak chcesz koniecznie dorzucić to bierz I7 8700.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.