x-kom hosting

Chciałem wyłączyć FIFĘ, zrobił się szary ekran, wszystko się zamroziło

typek160
utworzono
utworzono

Mam problem z komputerem. Zaczęło się od momentu kiedy chcialem wyłączyć fife 17 i zrobił się szary ekran i wszystko się "zamroziło" i jedynym sposobem byl reset. Po resecie włącza się bios normalnie a po biosie system się nie ładuje. Pozostaje czarny ekran. A ruszanie myszką nie powoduje pojawienia się kursoru na ekranie. Restartuje jeszcze raz... Tym razem system się załadował. Chciałem oczyścić dysk z śmieci z których już nie korzystam... Podczas tego pojawia się ekran z pionowymi paskami... Kolejne resety sprawiają że są dalej czarne ekrany.20171016_200301.thumb.jpg.9a838e5ede99e4f2be31bbf0f18c3671.jpg

Powyżej zamieściłem zdjęcie. Na dodatek jeszcze komputer samoistnie się wyłączył przy czarnym ekranie... Jedna płyta główna padła a tama zaledwie 2 tygodnie... Oby znowu nie padła. Na gwarancji stwierdzili że było jakieś spięcie czy coś i że to mogło być od burzy i niby moja wina. Proszę o pomoc.

Youki
komentarz
komentarz

Podaj konfiguracje PC wraz z modelem zasilacza oraz przede wszystkim modelem karty graficznej.

 

typek160
komentarz
komentarz

Zreinstalowałem windowsa. Wszystko było dobrze do momentu wgrania sterownika do r9 270... Jak by co. Raczej wątpie więc że dalsze podawanie konfiguracje jest potrzebne. Wiecie co to moze byc?

 

Youki
komentarz
komentarz

Kartę podkręcałeś?
Masz na nią jeszcze gwarancję?
 

typek160
komentarz
komentarz

Nie, karta byla zakupiona w wersji z oc. Zobacze. Po zmianie karty na zintegrowana wszystko jest w normie.

Co do gwarancji zobaczy sie... Ale znajac zycie bedzie jak z plyta glowna. Ze to i tamto i moja wina i tylko moja i tyle z gwarancja... 

czy jest szansa ze jak dam do reklamacji to dadza nowa? 

Youki
komentarz
komentarz
8 godzin temu, typek160 napisał:

czy jest szansa ze jak dam do reklamacji to dadza nowa? 

Raczej inny model albo zwrot kasy, bo takiej już nie produkują

 

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.