x-kom hosting

Archicad 21 3dsmax i inne do 4500-5000zł

Rodwa
utworzono
utworzono

Witam chciałbym złożyć komputer w cenie do 4500 max 5000zł na komputerze będę pracował na programach m.i.n Archicad 21, 3dsmax, photoshop, cinema 4d

komputer chcę z obudową bez monitora + jakiś cd rom.

chcę zaznaczyć że nie chcę procka amd i karty radeona, no i jakiś ssd 256gb dysk 1tb starczy.

Pozdrawiam i liczę na pomoc.

Youki
komentarz
komentarz

Z systemem operacyjny czy bez?

 

Rodwa
komentarz
komentarz (edytowane)

bez systemu, procesor nie będzie podkręcany.

Edytowane przez Rodwa
Youki
komentarz
komentarz

Jesteś w stanie chwilke poczekać na dostępność CPU i7 8700?

Rodwa
komentarz
komentarz

Jaki to by był okres czasu mniej więcej? chciałbym też zamówić wszystkie części w jednym sklepie w miarę możliwości żeby to na miejscu złożyli, i przy procesorze wyżej wymienionym chłodzenie boxowe na turbo da radę przy jakimś renderingu dłuższym?

Youki
komentarz
komentarz

Tydzień,dwa, trzy?

 

  • Super 1
Rodwa
komentarz
komentarz

dobrze poczekam :) prosiłbym o wiadomość w temacie lub priv jak będzie można składać i zamawiać, dzięki za pomoc :)

Youki
komentarz
komentarz

Napisz za tydzień. :) 

  • Dobra wypowiedź 1
  • 4 tygodnie później...
Rodwa
komentarz
komentarz

Witam odświeżam temat i jak tam procek jest już dostępny?

Rodwa
komentarz
komentarz (edytowane)

GPU zawsze można zmienić :) chciałbym jeszcze zapytać czy boxowe chłodzenie i7 8700 wytrzyma na turbo troche?

sorry do wywalenia post, nie ogarnełem że chłodzenie jest w zestawie ^^, niedługo zamawiam kompa :)

Edytowane przez Rodwa
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.