x-kom hosting

Lewy ALT - brak polskich znaków

Heniovsky
utworzono
utworzono (edytowane)

Witam. Mam taki problem, że nie mam polskich znaków po wciśnięciu klawisz lewy ALT + litera. Prawy ALT + litera działa normalnie. Dodam, że nie jest to wina klawiatury, a raczej systemu, bądź ustawień. Przejrzałem wiele takich tematów, ale nie znalazłem rozwiązania.

Edytowane przez Heniovsky

slivero
komentarz
komentarz

Punkt 2.4 naszego prostego i chyba zrozumiałego dla większości użytkowników Regulaminu ForumPC.pl mówi jasno:

 

"Treść każdego nowego tematu musi w miarę dokładnie opisywać problem, którego dotyczy dany temat. Starannie napisany temat znacznie przyśpieszy udzielenie pomocy."

 

W związku z powyższym proszę o jak najszybsze poprawienie treści tematu. Pamiętaj również o tym aby w przyszłości poprawnie i w miarę szczegółowo opisywać problemy o których rozwiązanie prosisz na forum.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.