x-kom hosting

bequiet pure base 600, corsair carbide 400C czy sharkoon TG5

kaczorwiki
utworzono
utworzono

Witam, szukam jakiejś obudowy dla siebie, ale nie mam pojęcia którą, corsair to głównie propozycja ze względu na design, bardziej rozważam bequiet i sharkoona (jak dla mnie lepszy sharkoon wymiary podobne i tańszy o 100zł). Nie wiem czy sharkoon jest wyciszany jak bequiet ale na tym mi zbytnio nie zależy, gdyż praktycznie cały czas siedzę w słuchawkach. Proszę o jakąś pomoc. Z góry dziękuję.

Youki
komentarz
komentarz

Do jakich podzespołów szukasz obudowy?
 

r102
komentarz
komentarz

Komputer jest tak głośny jak najgłośniejszy element

 

Czyli tak - żeby było cicho trzeba go złożyć z niespecjalnie głośnych podzespołów /czyli takich że przy przeciętnym użyciu do ich schłodzenia wystarczy wolny cichy

obrót ich wentylatorów/  i umieszczonych w przewiewnej obudowie z dużymi wolnobieżnymi cichymi wentylatorami /co akurat IMHO jest niespecjalnie zgodne z "wyciszeniem"/.

 

I ewentualny dysk talerzowy żeby nie był jakiś Velociraptor z 10 000 obrotów/min

tylko powiedzmy 5400 to będzie też niegłośny

kaczorwiki
komentarz
komentarz
Cytuj

Do jakich podzespołów szukasz obudowy?

 

Nie wiem jeszcze jakie podzespoły dokładnie, na pewno ATX, a karta graficzna będzie to GTX 750Ti przełożony z aktualnego zestawu, ale

pewnie też będę zmieniał więc można rozważyć miejsce na jakąś długą kartę, co do reszty jeszcze nie wiem chciałem jakąś obudowę na razie wybrać i resztę sobie z czasem dokupować.

xLord Raydenx
komentarz
komentarz
Dnia 15.10.2017 o 22:35, r102 napisał:

Komputer jest tak głośny jak najgłośniejszy element

 

Czyli tak - żeby było cicho trzeba go złożyć z niespecjalnie głośnych podzespołów /czyli takich że przy przeciętnym użyciu do ich schłodzenia wystarczy wolny cichy

obrót ich wentylatorów/  i umieszczonych w przewiewnej obudowie z dużymi wolnobieżnymi cichymi wentylatorami /co akurat IMHO jest niespecjalnie zgodne z "wyciszeniem"/.

 

I ewentualny dysk talerzowy żeby nie był jakiś Velociraptor z 10 000 obrotów/min

tylko powiedzmy 5400 to będzie też niegłośny

 

Czy To znaczy,ze wyciszone obudowy to pic na wodę? Serio pytam . Lepiej brać np Fractala r5 czy Enthoo pro m?

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.