x-kom hosting

Wifi

Marce91
utworzono
utworzono

Dzień dobry

Mam problem z połączeniem się za pomocą Wifi w moim laptopie . Słabo się na tym znam . Nie wiem czy mam złe wgrane sterowniki czy o co chodzi w ogóle nie wykrywa sieci bezprzewodowej . W załączniki przesyłam zdjęcie identyfikator sprzętu. Nie potrafię znaleźć sterowników . 

Pozdrawiam i z góry dziękuje za pomoc ☺️

IMG_0032.JPG

MasterYoghourt
komentarz
komentarz (edytowane)

To nie jest karta wifi, tylko zwykła. RTL 8136 jest już wiekową kartą, ten laptop musi mieć swoje lata.

Edytowane przez MasterYoghourt
Marce91
komentarz
komentarz
6 godzin temu, Marce91 napisał:

mam

To jak mam zrobić żeby działała sieć bezprzewodowa ? Jest jakaś szansa na to ? 

MasterYoghourt
komentarz
komentarz

Na pewno ten laptop posiada kartę wifi ? Sprawdź jakie masz inne karty sieciowe w menadżerze urządzeń lub nieznane urządzenia.

Marce91
komentarz
komentarz
17 godzin temu, Marce91 napisał:

mam

To jak mam zrobić żeby działała sieć bezprzewodowa ? Jest jakaś szansa na to ? 

Na pewno mam kartę Wifi . Zrobiłem format laptopa tylko wcześniej miałem Windows 8 tera zainstalowałem Windows 7 ale nie umiem sterowników znaleźć . W menadżerze nie ma innego połączenia . A nie można utworzyć nowego połączenia bezprzewodowego ? 

MasterYoghourt
komentarz
komentarz

Aby utworzyć nowe połączenie musi się ono odwoływać do jakiegoś urządzenia. Jak zainstalujesz sterownik od karty wifi to połączenie dla niej stworzy się samoistnie. Upewnij się, że karta wifi jest włączona. Zobacz w menadżerze czy nie ma nieznanych urządzeń. Najlepiej daj mi zrzut ekranu z menadżera urządzeń, z rozwiniętą lista kart sieciowych.

Marce91
komentarz
komentarz

IMG_0033.JPG

MasterYoghourt
komentarz
komentarz (edytowane)

Daj taki sam zrzut ekranu co w pierwszym poście ale z urządzenia "Kontroler sieci".

 

Poza tym, podaj dokładny model tego laptopa, bo brakuje ci więcej sterowników.

Edytowane przez MasterYoghourt
Marce91
komentarz
komentarz

Dokładnie nie wiem jaki model . Wiem tylko tyle HP pavilion protectsmart . Jest to stary komputer długo nie używany i naklejka z tylu jej zatarta . Potrzebuje laptopa tylko do internetu nic więcej .

 

image.jpg

Znalazłem model 

Laptop 15- B142DX

MasterYoghourt
komentarz
Marce91
komentarz
komentarz

Wielkie dzięki za pomoc

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.