x-kom hosting

ceny pamięci Ram

DanieL1288
utworzono
utworzono

Witam pytanie trochę pewnie do magicznej kuli czy pamięć Ram najbliższym czasie zdrożeje jeszcze czy w końcu z tanieje ? i jak się maja ceny podzespołów do zbliżających się świąt ceny idą w górę czy są promocje ? warto czekać czy nie ? 

Reezu
komentarz
komentarz

Jeśli miałbym być w 100% szczery, według mnie nie stanieją, a zdrożeją. Najnowsze procesory Intela ( dostępne za 3-5 tygodni w sprzedaży, bo aktualnie ich prawie nie ma ) są na chipsecie Z370 który obsługuje tylko i wyłącznie DDR4 ( proszę mnie poprawić jeśli się nie mylę ). Podstawka AM4 działa również tylko i wyłącznie na DDR4 więc RAM prawdopodobnie będzie rosnąć na cenie, dobrym przykładem są pamięci od G.Skill'a i Corsaira których cena potrafiła wzrosnąć prawie dwukrotnie.

DanieL1288
komentarz
komentarz

jak najbardziej ma sens to co piszesz ja nie wiem co się dzieje intel wypuścił procesory które na razie są ni dostępne a jak są to ceny z kosmosu vega już kiedy wyszła  a dostępność taka sobie ceny też kosmiczne w ogóle ceny kart graficznych to masakra 

znalazłem te pamięci i chyba nie mam na co czekać tylko kupować

 https://www.morele.net/pamiec-corsair-vengeance-lpx-ddr4-2x8gb-3000mhz-cl15-cmk16gx4m2b3000c15-776617/

Youki
komentarz
komentarz

Bierz póki są w tej cenie :)

 

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.