x-kom hosting

monitor do gier 24-27" [ok. 1500]

MaxCorleone
komentarz
komentarz (edytowane)
1 hour ago, Youki said:

tu i tam trzeba by ciut zejść z detali

 

rozumiem, że 'tu i tam' to znaczy, że zarówno w przypadku tego Acera jak i AOC?

 

1 hour ago, Youki said:

 

A jak już mam się tak wykosztować to ten wspomniany AOC czy jeszcze coś innego?

 

Tu już założenie, że kwotą absolutnie maksymalną i nieprzekraczalną jest 3000

Edytowane przez MaxCorleone

Youki
komentarz
komentarz
2 godziny temu, MaxCorleone napisał:

rozumiem, że 'tu i tam' to znaczy, że zarówno w przypadku tego Acera jak i AOC?

Nie, AOC,a bo masz WQHD 144 Hz a Acer miał panel 60 Hz. 

MaxCorleone
komentarz
komentarz

To w sumie chyba nie na sensu dla mnie kupować tego AOC ponieważ przez najbliższe 2 lata raczej nie będę nic wymieniał z kompa, a jak 144Hz ma największe znaczenie w profesjonalnych strzelankach dla dla moich potrzeb jednak lepszy będzie ten Acer

MaxCorleone
komentarz
komentarz (edytowane)

pobawłlem się trochę tym nowym Acer BE270Ubmjjpprzx 
wg. mnie jest super :) trzeba trochę go poustawiać, ale kolorki cud miód, w grach widać olbrzymią różnicę! dużo więcej szczegółów etc, bleeding malutki, zero bad pixeli na starcie więc już dobra wiadomość, że nie musiałem go odsyłać :) i zdecydowanie przy nim zostanę
jeśli chodzi o wielkość 27" to trochę spory przeskok z 23" (dobrze, że nie chciałem większego monitora!) więc na razie nie wiem jeszcze gdzie patrzeć i trochę głowa boli... no i wszystko małe... foldery w ulubionych w przeglądarce, Total Commander etc... no ale cóż - trzeba się będzie jakoś przyzwyczaić :)
jedyny minus jaki dostrzegam to ten, na który byłem przygotowany - przy 75Hz nie da się grać... tnie jak... znaczy bardzo więc od razu 60Hz i jest OK

Edytowane przez MaxCorleone

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.