x-kom hosting

ESXi 6.5 + ProLiant Microserver

lansarkadam
utworzono
utworzono

Witam,

Prośba o podpowiedź i pomoc. Na swoim domowym serwerze HP ProLiant zainstalowałem wczoraj Esxi 6.5.

ESXi jest zainstalowany na pamięci flash którą można wpiąć w płytę główną tak, żeby dysk był wolny.

ESXi działa poprawnie, mam do niego dostęp przez http://....... Teraz chciałbym zrobić dwie rzeczy:

 

1. Chciałbym sformatować dysk który tam jest - ale wcześniej chciałem przejrzeć jego zawartość - chce tam później instalować jakieś VM, dodać jakieś pliki itp.

2. Chciałbym z innej pamięci flash na której mam aplikację pfsense zainsatlować ją na dysku tym który tam się znajduje.

 

Pozdrawiam

Adam

Dipsi
komentarz
komentarz
Witam,
Prośba o podpowiedź i pomoc. Na swoim domowym serwerze HP ProLiant zainstalowałem wczoraj Esxi 6.5.
ESXi jest zainstalowany na pamięci flash którą można wpiąć w płytę główną tak, żeby dysk był wolny.
ESXi działa poprawnie, mam do niego dostęp przez http://....... Teraz chciałbym zrobić dwie rzeczy:
 
1. Chciałbym sformatować dysk który tam jest - ale wcześniej chciałem przejrzeć jego zawartość - chce tam później instalować jakieś VM, dodać jakieś pliki itp.
2. Chciałbym z innej pamięci flash na której mam aplikację pfsense zainsatlować ją na dysku tym który tam się znajduje.
 
Pozdrawiam
Adam
Podejrzeć to możesz spróbować Hirens Tools za pomoca GParted, a format to ciężko GPartedem zrobić, dlatego lepiej chyba będzie w BIOS zbudować na tych dyskach RAID, nie wiem którego ProLiant masz, ale ja na DL380 G5 dałem rade w ten sposób sformatować te dyski.

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.