x-kom hosting

Upgrade PC [Wymiana Podzespołów]

br11zard
utworzono
utworzono

Witam! Chciałbym aby ktoś pomógł mi z upgradem komputera co należy wymienić.Gram w Overwatch,H1Z1,CS:GO,LoL. Tam w Lolu i w Csie mam 120fps ale juz w Overwatchu czy h1z1 fpsy nie sa zadziwiajace. Oto mój sprzęt:
Procesor: Intel® Core™2 Duo CPU E8500 @ 3.16GHz
Karta Graficzna: Msi Radeon R7 250 2GB OC
Pamięć RAM: 2x2gb 800mhz i 2x2gb 667mhz (Ramy kupilem od kolegi za 70zł) by poprawic troche FPS
Płyta Główna: Intel® Desktop Board DG45ID
SSD:Brak
HDD:250gb
Zasilacz:500W Take Me

Obudowa: Tracer Comodo

Moje uwagi: Patrzyłem za procesorem np. Q9650 do tego może 1050ti , SSD dokupić wymienić zasilacz na Vero L2 nie chciałbym wymieniać płyty ponieważ bym musial zmieniać ramy na DDR3 

 

 

Youki
komentarz
komentarz

Umiesz podkręcać CPU tak w ogóle?

Ile masz do wydania?
 

br11zard
komentarz
komentarz

Z tego co przeczytalem to w moim biosie nie ma podkrecania a bede mial do wydania 2000zl

Youki
komentarz
komentarz

Pytam ogólnie bo i tak o tą platformę nie ma kompletnie co modernizować.

br11zard
komentarz
komentarz

No to nie umiem

Youki
komentarz
komentarz

Ostatnia kwestia, ten HDD masz na złącze SATA?

br11zard
komentarz
komentarz (edytowane)

Tak i powiedz mi co chociaż mi sie opłaca zmienic jakbys mógł myślałem nad q9650 prockiem , 1050ti ,ssd do tego  i zasilacz markowy nie wiem, dało by coś

 

Edytowane przez br11zard
r102
komentarz
komentarz

Nie ma sensu. Dzisiejszy najtańszy Pentium G jest z 2x wydajniejszy.

Już utopiłeś 70 zł w dołożeniu pamięci...

 

Masz budżet 2000 - jest taki przylepiony wątek -

tam za 2000 masz całkiem  OK zestaw kilkakrotnie wydajniejszy od obecnego /bez systemu ale dżentelmeny o systemie nie dyskutują/.

Z twojego komputera można z powodów oszczędności budżetowych wykorzystać obudowę, dysk twardy pewnie napęd DVD  = ok. 300 zł można myśleć o dysku SSD za to.

Na razie też bym zostawił starą kartę graficzną i zobaczył czy ci nie starcza - można zawsze dołożyć.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.