x-kom hosting

Problem Realtek Glosniki 5.1

h1szpan
utworzono
utworzono

Witam.

 

Potrzebuje pomocy, staram sie podlaczyc moje glosniki Logitech X-530 w systemie 5.1 juz ktoras godzine...

 

Podlaczylem z tylu pc czarnego, zielonego i rozowego jacka w odpowiednie miejsca do karty dzwiekowej, i gralo mi w systemie 2.1. Nastepnie wszedlem w panel sterowania/dzwiek/configuracja glosnikowi i ustawilem ze stereo na system 5.1, zrobilem test (probar) i kazdy glosnik oddal dzwiek, niby wszystko spoko, ale po zaakceptowaniu tego, muzyka w odtwarzaczu wciaz dziala w trybie 2.1 :/ 

Pomyslalem ze musze w sterowniku dzwieku tez cos przestawic, znalazlem u siebie LAV audio decoder 0.69.0 jednak nie znalazlem w nim zadnej opcji ktora by mi posluzyla. Dlatego pobralem Realteka, zainstalowalem, i jak widac widnieje mi w menedzerze urzadzen realtek, jednak nie mam nigdzie ikony zeby odpalic menedzera realteka :/ przeszukalem dysk C i znalazlem folder realtek, a w nim pliki ze screena, jednak co bym nie kliknal, nic sie nie dzieje czy pojawia...

Klikajac panel sterowania/ dzwiek tez nie ma realteka, jedynie mam Panel sterowania Nvidii ale w nim tez nic sie nie znajduje co by mi pomoglo. 

 

Moja plyta glowna to Foxconn by OEM PCI E1_16x

1.png

2.png

3.png

szagus
komentarz
komentarz

Sprawdź dokładnie jaką masz płytę, można to zrobić programem CPU-z zakładka mainboard.

 

Ile masz gniazd minijack z tyłu?

h1szpan
komentarz
komentarz

z tylu mam czarne wyjscie, zielone, rozowe oraz fioletowe.

 

Plyta glowna to Foxconn by OEM PCI E1_16x  Tyle znajduje jesli chodzi o moja plyte glowna.

szagus
komentarz
komentarz

To nie jest nazwa płyty. Nazwa płyty to np. Foxconn G31MX.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.