x-kom hosting

Laptop do gier 3/4 tyś

Purtak24
utworzono
utworzono (edytowane)

Witam. Mam zamiar dokonać zakupu nowego laptopa. Laptop ten będzie służył zarówno do przeglądania stron internetowych jak i gier. Tytuły, w które zamierzam grać nie mają dużych wymagań dlatego też nie chcę niepotrzebnie przepłacać. 

- league of legends

- heroes of the storm

- battlerite 

- master x master 

- metin2

- fifa 18

- paladins

- overwatch

Oczywiście chciałbym aby te gry chodziły płynnie a nie żebym je mógł jedynie odpalić. Interesuje mnie możliwość odpalenia tych produkcji na detalach wysokie+.

Jak widać nie gram w najnowsze gry dlatego też wydaje mi się, że mogę zmieścić się w cenie do 3500 złotych. 

Dodam, że chcialbym aby laptop posiadał już zainstalowany windows 10. 

Czy będę w stanie wyrobić się w cenie 3500zł a jeżeli tak to co polecacie ? 

Edytowane przez Purtak24

Youki
komentarz
komentarz

Szukaj Acera VX15 lub Lenovo Y520 w konfiguracji z I5 7300HQ, kartą GTX 1050 oraz W10 w tej cenie.

 

WszystkozAmeryki_com
komentarz
komentarz

Jeżeli mógłbyś nieco dołożyć to fajna propozycją będzie także MSi GE62 o którym pisano już wielokrotnie na forum. Z wyżej podanych zerknij też na Acera VX15 który zbiera bardzo dobre opinie i sprawdzi się do Twoich wymagań.

krystian922
komentarz
komentarz

Acer Aspire VX15: https://www.morele.net/laptop-acer-aspire-vx15-vx5-591g-58tc-nh-gm2ep-002-1218267/
+Procesor Intel core i5 7300HQ
+8GB RAM, rozszerzalne do 32GB
+Grafika GeForce GTX 1050 4GB GDDR5
+Windows 10 
+Slot SSD m.2
+Matryca matowa, IPS, FullHD
+Dysk HDD 1TB
+Złącze USB-C
+możliwosć dołożenia dysku SSD do slotu m.2 przy zakupie lub w przyszłości. 

Purtak24
komentarz
komentarz

Witam.

Szukam lapka ktory pociagnie takie gierki na 60fps+ wysokie detale+

- league of legends

- heroes of the storm

- battlerite 

- master x master 

- metin2

- fifa 18

- paladins

- overwatch

- world of tanks

Jak widac nie mam duzych wymagan. Jaki lapek mozecie mi polecic ? Dam rade kupic cos do 3000 ? Chce zeby mial juz windows. 

 

 

// Łączę z duplikatem

// Cinomatic

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.