x-kom hosting

stacjonarny laptop do wieśka, do ok 8k-10k

Gerlath
utworzono
utworzono (edytowane)

Laptop stacjonarny, do domu, ma ciągnąć Wieśka 3 na minimum High FHD (a najlepiej na maksymalnych) ekran min 17'.

Co jak mi się wydaje oznacza że min grafika to gtx1060?

Nie za głośny i jak najbardziej bezproblemowy.

Najlepiej w komplecie z systemem (zapewne 10) ale to nie jest warunek konieczny.

Co najmniej 250gb ssd

 

 

 

 

 

Edytowane przez Gerlath

Youki
komentarz
komentarz
8 minut temu, Gerlath napisał:

Co jak mi się wydaje oznacza że min grafika to gtx1060?

W tej cenie to już można celować w coś wydajniejszego z GTX 1070 pokroju MSI GT72VR lub coś na kadłubku Clevo p775dm2 z desktopowym CPU.

 

 

Gerlath
komentarz
komentarz

Podane "do" to naprawdę max.

To nie dla mnie, więc wolałbym podać kilka możliwości, powiedzmy od 6-7k do tych 10k max.

Gtx1060 powinien uciągnąć Wieśka fhg high 60fps? Z tego co patrzyłem powinien?

Ew poczekać na ósmą gen procków w lapkach?

Youki
komentarz
komentarz

Bez Haiworks tak, pociągnie.

Jeśli nie masz ciśnienia na szybki zakup i szukasz czegoś na dluższy okres czasu to można poczekać, szczególnie, że w laptopach też mają być 6 rdzeniowe jednostki, tylko nie wiadomo kiedy będzie premiera.

Obstawiam jednak, że dopiero będzie to miało miejsce podczas CES w Las Vegas, czyli styczeń 2018, a zanim modele wyjdą oraz pojawią się jakieś sensowne recenzje to minie kolejny miesiąc, dwa.

 

 

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.