x-kom hosting

Monitor do gier [1500zł]

mikus0
utworzono
utworzono

Witam potrzebuję monitor do gier.Chciałbym żeby miał 24-27 cali 144hz,raczej full hd, fajnie by było żeby był zakrzywiony.Ostatnio głównie gram PUGB, CS GO i oczywiście w nowe singlowe gierki.Moja specyfikacja komputera to i5 3470,gtx 960 4gb. Teraz kilka pytań czy jest sens kupować monitor 144hz czy może bardziej celować w 2k, szeroki 21-9?Czy karta nie podoła?Odległość od monitora to 65-70cm. Chciałbym wydać max 1500zł ale jak będzie warto to dołożę.

mikus0
komentarz
komentarz

A nie zakrzywiony?Ten ma strasznie długie ramie i raczej nie zmieści mi się na biurku.Znalazłem takie modele ACER 24" XB241Hbmipr ,MSI OPTIX G27C2

Youki
komentarz
komentarz

Wysokość można regulować.

To ile konkretnie masz miejsca na biurku?

mikus0
komentarz
komentarz

Biurko jest 120cm na 62cm ale jest przy samej ścianie.

Youki
komentarz
komentarz

Spróbuj dopasować ten monitor, bo w tej cenie za bardzo nic innego na innej matrycy niż TN z 144 Hz panelem nie dostaniesz.

 

Youki
komentarz
komentarz

Tylko Acer jest na matrycy TN, poza tym jest niedostępny i trzeba by go wczśniej sprawdzić czy nie ma bad pikseli.

 

mikus0
komentarz
komentarz

Miałem możliwość wziąć ze sklepu LG 24GM79G-B na testy,stwierdziłem że może starczy mi chwalony model od lg i kosztuje tylko 1000zł ale chyba go oddam bo kolory są bardzo słabe i strasznie jasne tzw."mleko".Czy rzeczywiście ten samsung będzie miał fajniejsze kolory,warto dopłacić?Czy może jednak iść w stronę ips na matrycy 60-75hz?W sumie nie zauważyłem jakiejś wielkiej płynności w innych grach niż CS.A i czym różni się ten samsung którego poleca Youki od tego: QLED 24 CFG73 LC24FG73FQUXEN?

Youki
komentarz
komentarz

Samsung ma dość żywsze kolory, poszukaj w jakimś sklepie na ekspozycji. :)

mikus0
komentarz
komentarz

Widziałem i właśnie na pierwszy rzut nie widziałem jakiejś specjalnej różnicy coby dopłacić te 400zł.

mikus0
komentarz
komentarz

Może jakiegoś dobrego ipsa 60hz w tych pieniądzach?

mikus0
komentarz
komentarz

A ten samsung LS25HG50FQUXEN czym się różni od tych  24 cale?Jest w takiej samej cenie ale jest większy.

Youki
komentarz
komentarz

Ten Samsung jest na matrycy TN, gdzie wcześniejszy model 24 calowy, podawany ma matryce VA z lepszym pokryciem barw.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.