x-kom hosting

Nie wiem dlaczego, ale codziennie dostaje blue screena na moim PC

Vandal✓
utworzono
utworzono

BSoD czyli codzienne BSoD na moim komputerze.Nie wiem dlaczego ale codziennie dostaje blue screena ktos ma jakies pomysly dlaczego

szubi8
komentarz
komentarz

Sprobuj napisac blad chociaz ktory Ci wyskakuje podczas BSOD, Masz jakies powiadomienie? Spadek zasilania? Slychac cos w sluchawkach podczas BSOD? 

Vandal✓
komentarz
komentarz
Dnia 12.10.2017 o 18:06, szubi8 napisał:

Sprobuj napisac blad chociaz ktory Ci wyskakuje podczas BSOD, Masz jakies powiadomienie? Spadek zasilania? Slychac cos w sluchawkach podczas BSOD? 

Chwilowo słuchać taki PIP i wyskakuje nagle bsod a jeszcze przed calkowicie sie obraz zacina na monitorze i powstaje taki obraz:

I jeszcse powstaje taki przerwany dźwięk który po chwili znika?

20171010_141542.jpg

RaneMoro11
komentarz
komentarz

Przerywany? Napisz dokładnie jaki występuje, np. 1 długi, 2 krótkie

Vandal✓
komentarz
komentarz
16 godzin temu, RaneMoro11 napisał:

Przerywany? Napisz dokładnie jaki występuje, np. 1 długi, 2 krótkie

Raz krótki i wyskakuje bsod

a i jeszce zapomnialem dodać że pp blue screenie wyskakuje reboot from boot device.... próbowałem to co na tym filmiku 

 Ale ja mam totalnie inne menu bootowania (asrock) może ktoś wie o co chodzi

Vandal✓
komentarz
komentarz

A i jeszce zapomnialem dodać że pp blue screenie wyskakuje reboot from boot device.... próbowałem to co na tym filmiku 

 Ale ja mam totalnie inne menu bootowania (asrock) może ktoś wie o co chodzi

Edit:

20171015_125732.jpg

Vandal✓
komentarz
komentarz (edytowane)

.ref

Edytowane przez Vandal✓

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.