x-kom hosting

Przy wciskaniu Caps Lock na Acer Aspire F15 nie pojawia się ikona

Krycha180
utworzono
utworzono

Hej!

Mam problem, aczkolwiek przy wciskaniu klawisza Caps Lock na klawiaturze laptopa Acer Aspire F 15 nie pojawia się tzw. kłódka, która sygnalizuje czy mamy włączone litery wielkie, czy też małe. Dodam, że problem nie występował z tydzień temu, a teraz coś się przestawiło. Caps Lock działa bezproblemowo, mam windows 10. Proszę o pomoc!

szubi8
komentarz
komentarz (edytowane)

Some enhanced keyboard drivers may include a software status indicator of these statuses.  That is the responsibility of the keyboard / PC / laptop maker.

 

Tlumaczenie - > Niektore klawiatury z ekstra funkcjami moga posiadac dodatkowe oprogramowanie aby okazywac status takich indykatorow. Jest to obowiazek firmy ktora produkuje takie klawiatury -> Poszukaj sterownikow. 

 

Patrzac ze strony osoby 3ciej, to nawet lepiej, bo wtedy jesli ktos patrzy Ci na ekran, to nie wie ze uzywasz caps locka ;)  - twoje haslo jest bardziej bezpieczne. 

Edytowane przez szubi8
Krycha180
komentarz
komentarz

Pokazuje mi, że sterowniki są najnowsze.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.