x-kom hosting

Wybór Zestawu, który warto kupić?

M4KO
utworzono
utworzono

Cześć zamierzam zmodernizować skrzynkę i znalazłem dwie ciekawe oferty i mam dylemat co wybrać.

Pierwszy Zestaw:

Gigabyte GA-EX58-UD5- Intel i7 920- 6GB (RAM)

Podstawowe małe chłodzenie boxowe

Drugi zestaw: 

Gigabyte GA-P67A-D3-B3- intel i5-2500- 4GB (RAM) - 1600

Duże chłodzenia boxowe Freezer 

 

 

Obydwa w takiej samej cenie 

Youki
komentarz
komentarz

W jakiej cenie te zestawy, do czego ma Ci to służyć i co już posiadasz?

 

M4KO
komentarz
komentarz

Oba zestawy są za 500zł, obecnie posiadam do tego kartę graficzną Gtx 750Ti oraz dwa dyski (500GB i 250GB) i komputer ma służyć głownie do grania w takie gry jak: Cs:Go, Bf4, GtaV i Wot. Do tego jak sprzedam starą skrzynkę (Bez dysków) dokupuje jakiś zasilacz 600V i może nową obudowę. Który zostaw najlepiej będzie działał z tą grafiką i nie będzie jej ograniczał? Widziałem też że do socketu 1366 są bardzo tanie procki więc będę miał w przyszłości możliwość wymienienia go na I7 950 :P 

Youki
komentarz
komentarz

Główna kwestia to czy umiesz podkręcać procesor?

M4KO
komentarz
komentarz

Osobiście nie umiem ale będę miał możliwość podkręcenia bo znam osobę, która lubi bawić się w podkręcanie procków :D 

 

Youki
komentarz
komentarz

Po sensownym OC zestaw na 1366 będzie wydajniejszy, ale to kwestia na ile płyta po latach pozwoli oraz jaki cooler dokupisz,a to dodatkowe koszta.

 

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.