x-kom hosting

Po dodaniu pamięci RAM monitor pokazuje no signal

MIKExPOMPA
utworzono
utworzono

Witam, posiadam płytę główną asus p5qpl-vm w której siedzą 2 kości ram po 2 gb (ddr2 800) kupiłem kolejne identyczne 2 kości i po zamontowaniu ich komputer się włącza a na monitorze pokazuje no signal. Ogulnie komputer działa jak są tylko dwie nowe i dwie stare pamięci a jak sa wszystkie cztery razem to nie ,sprawdazlem wszystkie sloty ram na płycie głównej jak i każda pamięć RAM osobno i każda działa :/ Proszę o pomoc bo nie wiem co mam zrobić w takiej sytuacji :(

RaneMoro11
komentarz
komentarz

Wyjmij wszystkie i włóż ponownie oraz je dociśnij, sprawdź jeszcze bootowanie w biosie (po wyjęciu ramu może się zresetować właśnie bootowanie, ja tak miałem <w sumie dziwne xd>)

bemol911
komentarz
komentarz

Jakie masz dokładnie model pamięci ? musisz mieć kości jednostronne żeby działały w układzie 4x2GB.

MIKExPOMPA
komentarz
komentarz

Posiadam 4 takie jak na zdjęciu IMG_20171011_215416.thumb.jpg.d1e362b123143f74355fb91a962e96a4.jpg

IMG_20171011_215438.jpg

IMG_20171011_215357.jpg

53 minuty temu, RaneMoro11 napisał:

Wyjmij wszystkie i włóż ponownie oraz je dociśnij, sprawdź jeszcze bootowanie w biosie (po wyjęciu ramu może się zresetować właśnie bootowanie, ja tak miałem <w sumie dziwne xd>)

Dzięki za pomysł ale niestety nie zadziałało 

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.