minecisek

Kupiłem kompa za 2800 ......

Rekomendowane odpowiedzi

witam

Tak jak w tytule, złożyłem sb kompa GTX 1050TI 4gb + i5-7400 + ssd + płyta ( nie pamiętam już jaka ale dobra) + ram 2400mhz 8gb 

Myślałem że taki zestaw będzie mi śmigał z gierkami a tu co? Odpalam pierwsze lepsze MMO - Archeage- i co? 40 fps? pomyślałem no jak to? dałem prawie 3k za kompa co ma 10 fps wiecej niż ten co miałem za 9 stówek? 

odpalam g3 - ok dużo fps ale dalej ściny przy renderze obiektów na odległość ? wtf gra z 2006-8 roku? ludzie

infestation NEW Z - poraszka co chwile frozy przy ładowaniu tekstur.

innych gier nie testowałem ale wszystkie co wymieniłem to są gry stare , archeage 2013 rok ( myślałem że pogram na max detalach, render na fulla i bedzie 60 klatek)... powiedzcie mi czy ja żyłem w jakimś snie że myślałem że rozwale każdą gre ( która wyszła przed 2016) na kawałki czy co jest grane? pytałem ludzi i mowią ze ta karta i procek jest git.

Zapomniałem dodać że używałem do grania jeszcze gameboostera oraz wysoki piorytet...

Jak zły dział prosze o przeniesienie a nie usuwanie

Pozdrawiam

Edytowane przez minecisek

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

1. Sterowniki

2.Temperatura podzespołów 

Zobacz to mega ważne 

I wyłącz gamebostter'a i piorytet

Edytowane przez Quattro
-

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

hdmi do tv z karty 1920x1080 na 100% nie gram na zintegrowanej , temperatury ultra niskie.od  40-55-65 maximum( mam naprawdę chłodno w pomieszczeniu)   sterowniki ( najpierw test tych z płyty od karty, potem download ze strony producenta) system świeży 64 bitowy win 7.

kopma kupiłem z morele, nie chce tu świrować ale słyszałem że wkładają do pc używki..  ale używka czy nie nie powinno mieć wpływu na wydajność.

oraz offtopowe pytranie, w płycie są 4 sloty na ram. Jak dodam jeszcze ze starego kompa 4gb ramu 1600mhz to tylko zaszkodze sobie?

Edytowane przez minecisek

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.