x-kom hosting

Nowe głośniki bardzo cicho grają

Kat123
utworzono
utworzono

Zacznijmy od tego, że już jakiś czas mam problem z lewym głośnikiem. Nie jest to raczej wina sprzętu, ponieważ cokolwiek nie podłącze do komputera, to lewy głośnik zawsze gra ciszej niż prawy (praktycznie go nie słychać). Sprawdzałam balans w menedżerze realtek hd audio i w zwyczajnych ustawieniach dźwięku w windowsie i wszystko wydaje sie w porządku. 
I jak przy wcześniejszym sprzęcie przynajmniej ten prawy głośnik działał normalnie, to teraz po zakupie Microlab Solo 6c obydwa głośniki działają bardzo cicho (chociaż lewy wciąż troche słabiej).
Głosność mam ustawioną na maxa, a kable raczej są podpięte prawidłowo także nie mam pojęcia o co tym razem chodzi.

 

LoosenUp333
komentarz
komentarz

Probowałes odtwarzac z innego urzadzenia? Moze problem jest przez karte dzwiekowa.

szagus
komentarz
komentarz

Może to być uszkodzone gniazdo jack.

 

Banalna rzecz - zobacz czy masz wtyczkę wetkniętą do końca.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.