x-kom hosting

[1500] Bateria, Aparat

kucharski237
utworzono
utworzono

Zamierzam zakupić Moto Z Play, aktualnie jest on w cenie 1499zł czy polecacie mi coś lepszego w podobnej cenie?

Głównie skierowany jestem na długość działania baterii, wyświetlacz i aparat. Interesuje mnie tylko gwarancja producenta

Youki
komentarz
komentarz

W tej cenie można wyrwać Moto Z nówke, tylko czas pracy na baterii już ten sam nie będzie.

 

kucharski237
komentarz
komentarz

Co lepszego posiada Moto Z, a Z Play nie ma?

Jedynie co widzę to tylko procesor, który i tak będzie zbędny przy oglądaniu YT, Chrome, Messenger

Youki
komentarz
komentarz

Z'kta ma dwukrotnie wydajniejszy CPU, różnica już obecnie nawet przy zwykłym użytku przy odpalaniu aplikacji czy przelączaniu się między nimi jest widoczna, a zakładam, że telefonu nie kupujesz na kilka miesięcy więc na dłuższy okres czasu po prostu lepiej posłuży, do tego większa ilość pamięci RAM. Generalnie w każdym aspekcie zyskujesz oprócz czasu pracy na baterii.

piwot
komentarz
komentarz

Może zamiast Motoroli Honor 9? Nowka do dostania w PL za 1600

WszystkozAmeryki_com
komentarz
komentarz

Najlepiej zrobisz jeżeli sprawdzisz obydwa modele, dla mnie osobiście Honor 9 jest lepiej wykonany, bardziej efektowny jeżeli chodzi o sam wygląd, a z kolei Moto Z to dobre podzespoły oraz wyświetlacz, więc to też kwestia Twoich oczekiwań. Jeśli miałbym wybierać to zdecydowanie Motorola Z.

piwot
komentarz
komentarz

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.