x-kom hosting

Aliexpress czy PL telefony [1000 zł]

szogi
utworzono
utworzono

Witam 

Waham się nad zakupem telefonu na aliexpress  x 3 dla firmy  , ale tam nie dostane faktury Vat  ??  czy jest jakieś ryzyko że telefon przyjdzie zepsuty albo nie ten co trzeba  ??

, czy lepiej kupić w Polsce na fakturę i odliczyć ?

Matylda2510
komentarz
komentarz

Na moje to w PL. też pytanie jakie masz wymagania co do telefonów i jakie mają mieć funkcje?

piwot
komentarz
komentarz

Jeśli kupujesz na Ali to tylko od sprawdzonych sprzedawcow, najlepiej Goldway, ale poza tym możesz skorzystać z oferty jakiegoś sklepu internetowego. 

Ja polecam Gearbest, zamawialem stamtąd wiele razy i zawsze byłem zdowolony.

Ale bardzo dobry jest też Bangood.

 

Co do faktury, to takiej nie dostaniesz, a gwarancja przy zakupie z Chin to zwykle rok u producenta.

Przy zakupie na Bangood można wykupić dodatkową gwarancje w PL na 2lata.

  • Super 1
Matylda2510
komentarz
komentarz

A co to są za telefony? Bo może też pomyśle. W Komórkomacie pokazuje, że można w dobrych cenach kupić oferty na kartę i nawet wyjdzie taniej niż abonament.

cwanyLis
komentarz
komentarz

Na Ali się długo czeka na przesyłkę. Lepiej znaleźć fajną ofertę u nas.

Matylda2510
komentarz
komentarz

No ja też tak myślę i też pytanie jak do końca jest z tą gwarancją. Może faktycznie lepiej w markecie coś kupić, albo w Play na abonament bo mają oferty dla firm.

cwanyLis
komentarz
komentarz

Dla firm zawsze mają jakieś ciekawe oferty, więcej telefonów dla pracowników, darmowy internet, smsy i rozmowy i inne takie udogodnienia. Ja mam telefon służbowy z firmy i czasami go wykorzystuję, kiedy mój aktualny nie chce działać, lub po prostu jest pod ręką. 

WszystkozAmeryki_com
komentarz
komentarz

Zdecydowanie bardziej opłacalne jest kupno telefonów w sklepach internetowych PL lub za ich pośrednictwem wybrać coś z rynku USA gdzie elektronika jest po prostu tańsza,w  szczególności z myślą o kilku modelach do firmy. Nie ma problemów z gwarancją, szybka przesyłka oraz serwis, ja widzę w tym same korzyści.

piwot
komentarz
komentarz
Dnia 12.10.2017 o 15:56, cwanyLis napisał:

Na Ali się długo czeka na przesyłkę. Lepiej znaleźć fajną ofertę u nas.

To nie gra roli, że akurat na Ali czeka się długo, wszystko zależy od typu przesyłki który wybierzemy. 

DHL potrafi dojść w 4dni

Zwykła China post czasem idzie 20 dni a czasem 40, niezależne czy to z aliexpress, gearbest, tomtop czy bangood...

 

Matylda2510
komentarz
komentarz

No dobra a co powiecie na abonament dla firm na kilka telefonów? Gdzie? Bo Komórkomat pokazuje, że najlepiej wychodzi play

cwanyLis
komentarz
komentarz

Play i TMobile, tak moim skromnym zdaniem. 

Matylda2510
komentarz
komentarz

A Virgin? Też mają teraz abonament i to chyba dużo taniej niż inni operatorzy?

piwot
komentarz
komentarz

Virgin jest świetne ale niestety nie mają darmowego roamingu.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.