x-kom hosting

Brak 144 Hz

Lizaq
utworzono
utworzono

Witam. Posiadam oto tego laptopa https://www.x-kom.pl/p/341171-notebook-laptop-156-asus-rog-strix-gl553ve-i7-7700-16gb-1tb-win10-1050ti.html i wlasnie dokupilem sobie ten monitor https://www.x-kom.pl/p/137607-monitor-led-24-269-asus-vg248qe-czarny.html . On jest moniotrem 144hz i jest jakas mozliwosc podlaczenia przez to 144hz bo jak podlaczam przez HDMI to mam tylko 60hz.

Youki
komentarz
komentarz

Nie ma. Pod 144 Hz potrzebujesz natywne złącze DisplayPort lub HDMI w wersji 2.0, a Twój laptop ma HDMI 1.4, stąd maks 60 Hz.

Lizaq
komentarz
komentarz

Czyli nie da rady nic zrobic? Żadna przejściówka albo coś?

 

Youki
komentarz
komentarz

Nic nie zrobisz.

 

Lizaq
komentarz
komentarz

a jak podlacze ten monitor pod ps4 pro to ile jestem w stanie hz otrzymac?

Youki
komentarz
komentarz

To i tak bez znaczenia, na PS4Pro nie ma chyba gier, które generują więcej niż 60 FPS ;) 

Lizaq
komentarz
komentarz

A mam pytanie bo jak podłączam właśnie ten monitor pod ps4 to podczas grania meczu w fife gdy kamera sie szybko przesuwa to widac tak jakby piksele i jest strasznie nie wyraźne? Wiecie od czego moze to byc?

 

Youki
komentarz
komentarz

Chozi Ci o screen tearing? :)

Lizaq
komentarz
komentarz

Tak o to wlasnie chodzi.

Youki
komentarz
komentarz

To już chyba wina konsoli, gry, z tego co widzę to w przypadku modelu Pro dość dużo osób na to narzeka przy FHD

Lizaq
komentarz
komentarz (edytowane)

Ale jak  podlaczam ps4 do swojego telewizora jest dobrze a tylko przy tym monitorze jest tak. jak podlacze do laptopa po 60hz to w CSGO tez to mam. da sie cos poradzic na to?

Edytowane przez Lizaq
Lizaq
komentarz
komentarz

?

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.