x-kom hosting

HyperX Cloud czy AKG K240 Studio do integry

amadeuss
utworzono
utworzono

Witam, zastanawiam się nad zakupem słuchawek do około 350 zł. Przeznaczenie to głównie gry, czasem muzyka. Obecnie posiadam kartę dźwiękową zintegrowaną Realtek ALC892 (MSI P67A-G45 (B3) Intel P67 LGA1155).  Widziałem, że w tej cenie polecane są HyperX Cloud oraz AKG K240 Studio. Z tego, co czytałem to pierwsze powinny dać radę na integrze, natomiast drugie mogą mieć problemy, czy to prawda? Czy warto kupować AKG K240 Studio do takiej karty, czy HyperX Cloud będą lepiej brzmieć? Czy AKG K240 Studio mimo wszystko będą lepiej brzmieć?

slivero
komentarz
komentarz

Nie potrzebujesz mikrofonu ? 

amadeuss
komentarz
komentarz (edytowane)
4 godziny temu, slivero napisał:

Nie potrzebujesz mikrofonu ? 

Nie potrzebuję.

Czy HyperX Cloud będzie lepsze w tym przypadku od Creative Aurvana Live i Marshall Major II?

Edytowane przez amadeuss
wisnai
komentarz
komentarz

podłącze sie do pytania, ja posiadam słuchawki AKG K240 i karte ASUS Xonar DG, do 300 zł jest sens zmieniac na inna karte dzwiekową, przy tych sluchawkach bedzie jakas znaczna roznica?

amadeuss
komentarz
komentarz

Jak się mają SUPERLUX HD330, SUPERLUX HD669 względem HyperX Cloud? To niższa półka? Lepiej działają do gier na integrze?

szagus
komentarz
komentarz
Cytuj

podłącze sie do pytania, ja posiadam słuchawki AKG K240 i karte ASUS Xonar DG, do 300 zł jest sens zmieniac na inna karte dzwiekową, przy tych sluchawkach bedzie jakas znaczna roznica?

Różnica będzie, ale nie jakaś ogromna. Ja bym nie zmieniał.

 

Cytuj

Jak się mają SUPERLUX HD330, SUPERLUX HD669 względem HyperX Cloud? To niższa półka? Lepiej działają do gier na integrze?

Superluxy są słabsze, będzie to zauważalna różnica. Jak na swoją cenę są jak najbardziej ok.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.