x-kom hosting

Forza horizon 3 - problem?

Wash!
utworzono
utworzono

Witam. W piątek przyszedł do mnie w końcu nowy sprzęt. Z racji, że jestem fanem motoryzacji postanowiłem, że kupię sobie Forze Horizon 3. Ale jak zobaczyłem wymagania to postanowiłem, że najpierw pobiore sobie pirata z neta i sprawdzę czy jest sens wydawać na grę 200 zł. No i się zalamalem bo przy minimalnych ustawieniach miałem 10-15 fpsow... 

Poczytałem trochę na necie i że to może być wina sterowników i, że jakiś patch wyszedł co obniża wymagania ale już sam nie wiem czy to wina pirata czy sprzętu. Nie mam zamiaru wydawać takiej kasy tylko po to aby conajwyzej ogladac ikone. 

Moj sprzet

MSI B250M PRO-VDH

MSI GTX1050 TI 4GB GAMING X

i5 7400 3.0/3.5 gHz

8GB RAM

Youki
komentarz
komentarz

Przewód od monitora podłączyłeś do płyty głównej karty graficznej?
Na jakich ustawieniach gre uruchomiłeś?

 

Wash!
komentarz
komentarz

Monitor podłączyłem hdmi do karty graficznej, nie do płyty głównej. 

Na początku ustawiło mi automatycznie na średnie. Potem włączyłem grę drugi raz i na najsłabszych było jeszcze gorzej. Dodam, że GTA V i NFS 2016 normalnie mi działają na najwyższych i nie mam problemu z graniem. 

Youki
komentarz
komentarz

Pobierz demo FH3 i sprawdź jak będzie się sprawować.

 

Wash!
komentarz
komentarz (edytowane)

Kolega pożyczył mi swoje konto do przetestowania. Na najniższych no ujdzie ale strasznie klatkuje.

Zrobiłem aktualizację windowsa i teraz zaczęła mi gta v wariować. na ultra mam 15-20 fpsów a klawiatura ma spore opóźnienia, np nacisnę sprint to dopiero biegnie po 3-4 sekundach... wcześniej chodziło bardzo dobrze.

Już denerwuję mnie to bo wydałem na nowego kompa tyle kasy a tutaj takie cyrki...

 

edit. call of duty advanced warfare wcześniej chodził na ultra przy 100 fpsach. teraz na low mam 20... a to wszystko przez tego update...

Edytowane przez Wash!

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.