x-kom hosting

Myszka bezprzewodowa do biura i do grania

julekbezkulek
utworzono
utworzono

Cześć,
Mam nietypową potrzebę - chcę kupić sobie myszkę, która sprawdzi się zarówno w przypadku zastosowań biurowych jak i w graniu w FPS. Do tej pory działałem na A4Techu Bloody V7, ale mam coraz mniej miejsca na kable, więc zastanawiam się nad gryzoniem, który nie będzie tego kabelka miał.
Z opcji, które sam znalazłem po kilku minutach researchu, mam :
https://www.x-kom.pl/p/240699-myszka-bezprzewodowa-logitech-mx-master-wireless.html
https://gaming.logitech.com/pl-pl/product/g603-lightspeed-wireless-gaming-mouse

Jedna jest stricte biurowa, druga stricte gamingowa. Którą moglibyście polecić? Ewentualnie jakąś inną, która miałaby niezły sensor, co najmniej 5 przycisków (LPM, PPM, rolka, dwa boczne). Z góry dzięki za odpowiedzi!

Alozone
komentarz
komentarz

Ja bym bardziej polecał po prostu poskracać kable poprzez zwijanie ich. Nie ma dobrych bezprzewodowych myszek. Tym bardziej do grania w FPS. Jeśli chodzi o sprawy biurowe, to cokolwiek. Moim zdaniem jedno i to samo, nie ma dobrych bezprzewodowych myszek.

RaneMoro11
komentarz
komentarz

Kup mouse bungee, myszki bezprzewodowe są słabiutkie do grania.

LoosenUp333
komentarz
komentarz

Wbrew temu co koledzy pisza ten logitech bedzie fajny do grania jak ci zalezy na bezprzewodowej myszce. Raczej nie jestes jakims pro-graczem zeby liczyly sie ulamki sekund opoznienia. Krotko mowiac warto kupic taka myszke. Sam zaluje ze nie kupilem sobie np. Tego logitecha jak kupowalem myche tylko przeplacilem 400 zl za przereklamowany zlom steelseries rival 700 (gra sie na niej identycznie jak na myszce za 50 zl, a te wszystkie "super gadzety" sa bezuzyteczne podczas gry. Wiec bierz, bo warto moim zdaniem.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.