x-kom hosting

Klatkowanie GTA 5

Lewator
utworzono
utworzono (edytowane)

Witam. Zauważyłem, że w w.w GTA 5 mam ponad przeciętne przycięcia animacji. Nasilają się one podczas wjazdu do miasta i szybszej jazdy, lub nawet podczas szybkiej jazdy samochodem poza miastem. Dziwi mnie to tym bardziej, że oglądając na yt filmiki z komputerów o bliźniaczej budowie, nawet w wyższych ustawieniach graficznych od moich, gra działa stabilniej. Stabilniej, bo jak stanę w miejscu to mam spokojnie 60-80 fps nawet w zatłoczonych miejscach.  Sprzęt:

i5 2500

gtx 1050 ti

8gb ram

dysk 250gb jakiś starszy

Czy problemem może być wolny, lub uszkodzony dysk?

Z góry dzięki za odpowiedź

 

Poniżej zdjęcie z gpu-z. Patrząc w google grafika na inne gtx 1050ti, to różnią się m.in przepustowością grafiki. Nie wiem czy to może mieć jakiś negatywny wpływ

 

Screenshot - 2017-10-08 , 19_28_02.png

Edytowane przez Lewator
dodałem screena z gpu-z.

RaneMoro11
komentarz
komentarz

Wyczyść komputer z kurzu, zainstaluj najnowsze sterowniki.

Lewator
komentarz
komentarz

Gdyby komputer się grzał, to napisałbym o tym. Karta osiąga maksymalnie 67 stopni, procesor na najcieplejszym ze rdzeni 66 stopni. Sterowniki instalowane tydzień temu

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.