x-kom hosting

Net mi muli

ronaldinho89
utworzono
utworzono

mam neostrade 256 i podczas pobierania plików ( obojętnie jakich czy to z emule ,bitcometa,bearshare)(wczesniej tak nie było) strasznie wolno chodzi mi internet,mam ad-adaware,sygate personal firewall pro(eng),mcafe virus scan,jak instaluje cos lepszego to mi internet niechce się połączyć,miałem przez chwile kiedys kaspersky 6 który mi wirusów nie wykrył,przy nim tez net sie nie podłączył ale pobrac aktualizacje do niego sie udało,tylko strony zadnej nie mogłem otworzyć.i w firewallu wyskakiwuja mi co pare minut okienka svchost.exe oraz ntoskrln.exe ,i niemoge ustawic tak aby te okienka niewyskakiwały :(

Po co wklejasz niepotrzebne załączniki. Masz warna za złą nazwę tematu.

/doger

Kamix
komentarz
komentarz

Regulaminu to ty nieczytłeś ! Tytuł tematu:

pomocy

Zależy z jaką prędkością ściągasz ! Podobno z neo jest tak że gdy max wysyła to spowolnia to pobieranie ! Napisz przy jakich pędkościach i ogólnie więcej ! To postara my się pomóc !

ronaldinho89
komentarz
komentarz

przez bitcomet to obojętnie jakiej prędkości,nawet jak mam na nim prędkość 6 kbs czy 8kbs,to otwierają mi się strony ale bardzooo długo :( ,przez bearshare nie da sie sprawdzić prędkośći ( przynajmiej ja nie umiem)

cvc7
komentarz
komentarz
przez bitcomet to obojętnie jakiej prędkości,nawet jak mam na nim prędkość 6 kbs czy 8kbs,to otwierają mi się strony ale bardzooo długo :( ,przez bearshare nie da sie sprawdzić prędkośći ( przynajmiej ja nie umiem)

Temat stary jak swiat. No ale dobra :)

Masz router?? jezeli tak musisz otworzyc port.

Jeżeli nie masz routera to.... a zresztą. http://forum.pclab.pl/t236161.html

tu masz pare potrzebnych info.

ronaldinho89
komentarz
komentarz

nie mam

[ Dodano: 2007-02-27, 22:06 ]

stary ,ale na tym linku pisze tylko właśnie tylko i wyłącznie o tych routerach,chyba żę coś przeoczyłem,bo to też jest możliwe

Fafu
komentarz
komentarz

Jak coś ściągasz z sieci P2P to jest wiadome że ci spowalnia net... Takie programy pochłaniają całe łącze. Raczej tego nie zmienisz...

pozdr

ronaldinho89
komentarz
komentarz

no dobra.ale zeby az tak wolno chodził podczas pobierania.zaznaczam ze wczesniej tak nie było.

remix
komentarz
komentarz

moze poprostu przekroczyles limit sprawdz www.neostrada.pl

cvc7
komentarz
komentarz
no dobra.ale zeby az tak wolno chodził podczas pobierania.zaznaczam ze wczesniej tak nie było.

Napisz jakiego masz neta i jaki modem.

remix
komentarz
komentarz
mam neostrade 256
cvc7
komentarz
komentarz
mam neostrade 256

Moje przeoczenie :) Powiem tak: kogo nie zapytam kto ma neo o to czy mu sie strony mulą jak ma wlączone p2p to odpowiadaja ze jasne ze sie mula. Ja sam mialem ten problem do wczoraj, posiadam router wiec jak cos sciagal sasiad to sie nie dalo nawet na google wejsc :( ja uzywam utorrenta i mala konfiguracja ustawien na kompie sasiada i moim i net smiga az milo nawet jak p2p ciagnie jak szalone. Problem ten wynika z tego ze p2p korzysta z bardzo wielu polaczen na raz. Ja przycialem ilosc maksymalnych polaczen w utorrencie do 40 i jest git. Transfer w sciaganiu jest nawet ludzki.

ronaldinho89
komentarz
komentarz

bo jak pobieram ze strony jakis plik np teraz jakiś set mp3 300 mb to net mi chodzi w miare szybko,ale jak uzywam bearshare czy emule lub bitcometa,to mi internet bardzoo wolno chodzi że to poezja..

cvc7
komentarz
komentarz

przeciez napisalem ze sie muli bo programy p2p uzywaja wielu polaczen na raz.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.