x-kom hosting

Problem z Explorer.exe

DawidK5769
utworzono
utworzono

Witam,mam do was prośbę i kto się na tym zna proszę o pomoc.Ogólnie rzecz biorąc,gdy włączam komputer jest uruchomienie systemu wszystko jest okej,ale gdy system się uruchomi widać tylko czarny ekran i kursor myszki mogę korzystać z komputera ale tylko przez menadżer zadań.W oknie procesy zaważyłem że nie jest uruchomiony proces explorer.exe.Myslicie że to jest przyczyną mojego problemu? jeśli tak prosiłbym o pomoc

szubi8
komentarz
komentarz

Sprobuj go uruchomic w takim badz razie ;)

Ctrl+shift+esc

image.png.0002ea74c1bd41481a0642f9229d6566.png

wpisz explorer.exe i hula.

 

Potem wejdz sciagnij sobie ccleaner i stworz autodpalanie sie explorer.exe. A tak wogole, to prawdopodobnie dzieje Ci sie tak dlatego ze miales wirusa, lub robiles cos co uszkodzilo twoje pliki. Polecam reinstalke windowsa, lub chociaz Refresh, jesli uzywasz windows 10. 

DawidK5769
komentarz
komentarz

Myślałem właśnie nad ponownym zainstalowaniem systemu ale nie za bardzo się nie tym znam boję się że rozwalę komputer do reszty jeśli ktoś mi to wytłumaczy dokładnie jak to zrobić myślę że nie będzie problemu ps.Mam Windowsa 7

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.