x-kom hosting

[1500] Monitor 2K

Matematyk0
utworzono
utworzono

Szukam jakiegoś monitora 2K 27", maksymalna, nieprzekraczalna cena to 1500 złotych. Będzie używany w typowo domowy sposób - internet, filmy, trochę gier (ale nie żadne CSy, co najwyżej PUBG, więc 144Hz niepotrzebne, w zupełności wystarczy 60), przydałby się pivot i możliwie jak najlepsze odwzorowanie kolorów - mój obecny budżetowy monitor na IPS ma gorsze kolory niż 11-letni TFT obok.. Głośniki nieobowiązkowe, USB zbędne. No i mam mocno ograniczone miejsce na biurku - 47cm w górę, więc monitor nie powinien być wyższy niż to. Do trybu pivot będzie przestawiany na bok, jako drugi/trzeci ekran.

 

Jak na razie moją uwagę przykuł monitor https://www.morele.net/monitor-benq-gw2765he-950679/ - jest też bliźniaczy HT za kilkaset złotych więcej, ale kod producenta jest ten sam, parametry też, podobno kompletnie niczym się nie różnią. Niby jest wyższy niż te 47cm, ale wg wszelkich testów, ma na tyle dużą regulację wysokości, że spokojnie się zmieści. Znajdę coś lepszego w tej cenie?

Youki
komentarz
komentarz
3 godziny temu, Matematyk0 napisał:

Znajdę coś lepszego w tej cenie?

Niezbyt, budżet dość skromny i tak. ;) 

Matematyk0
komentarz
komentarz

A w ogóle jest sens wydawać tyle na taki monitor? W sumie to bardziej zachcianka, a jeżeli ten jest po prostu słaby, to szkoda pieniędzy - przez kilka miesięcy zwiększę budżet i wtedy poszukam :)

Matematyk0
komentarz
komentarz

Jedyne, co mnie w nim martwi, to spory input lag - mój obecny monitor ma podobno 10ms, a różnica jest wyraźna, więc zastanawiam się, czy ~30ms to nie będzie wieczność - w końcu to prawie dwie klatki.

Youki
komentarz
komentarz

Wszystkiego w tak niskiej cenie nie można mieć. :)

  • Dobra wypowiedź 1
Matematyk0
komentarz
komentarz

To pozbieram jeszcze trochę, dołożę i kupię razem z nową kartą graficzną :) Dzięki za pomoc!

OskarOski
komentarz
komentarz

1500zł to niska cena :/ ? 

Youki
komentarz
komentarz

Na przyzwoity monitor z rozdzielczością 2K zdecydowanie.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.