x-kom hosting

Problem z rozdzielczością BENQ 32cale

nobo
utworzono
utworzono

Mam problem z ustawieniem rozdzielczości 2560x1440 

 

Mam monitor BENQ 32cale i chcę go podłączyć do laptopa ( DELL Inspiron 7720 ). 

Wcześniej już używałem tego monitora w laptopie. Podłączyłem przez HDMI, dodałem w panelu Nvidia  nowy tryb rozdzielczości 2560x1440 i działało. 

Jestem świeżo po formacie dysku i postawieniu nowego systemu. 

Konfiguruje sobie wszystko i mam teraz problem bo nie mogę znaleźć panelu Nvidia. Oby dwa odnośniki prowadzą do karty Intela. 

 

party.png.636c7592563bb870d1ffeac65cc6181a.png

 

Mam kartę INTEL HD Graphics 4000 i NVIDIA GeForce GT 650M, obydwie karty działają, sterowniki są najnowsze. 

 

 

Youki
komentarz
komentarz

Przez panel sterowania do panelu nVidii możesz się dostać,

nobo
komentarz
komentarz

No właśnie nie mogę tez go tam znaleźć. 

Jeśli ma być tam pośród tych wszystkich ikon to go nie ma. 

Youki
komentarz
komentarz
Godzinę temu, nobo napisał:

Jestem świeżo po formacie dysku i postawieniu nowego systemu. 

Do GeForce sterowniki także instalowałeś?

nobo
komentarz
komentarz

Tak, są świeże sterowniki. W menadżerze urządzeń obie karty są widoczne  ( info, że urządzenie działa poprawnie ).

Próbowałem zaktualizować sterownik, ale wyskoczyło po przeszukaniu, że mam najnowszy. 

Youki
komentarz
komentarz

Zainstaluj na czysto sterowniki raz jescze pobierając ze strony nVidii :)

 

nobo
komentarz
komentarz

Zainstalowałem sterowniki na nowo i panel nVidia pojawił mi się. Nie ma tam jednak możliwości zmiany nigdzie rozdzielczości. Ogólnie wydaje mi się, że mam tam jakoś mało opcji z porównaniu z tym co było przed formatem ( są tylko ustawienia 3D i Wideo ). 

Próbuje już tym monitorem na wszystkie sposoby i już skończyły mi się pomysły. 

szubi8
komentarz
komentarz
2 godziny temu, nobo napisał:

Zainstalowałem sterowniki na nowo i panel nVidia pojawił mi się. Nie ma tam jednak możliwości zmiany nigdzie rozdzielczości. Ogólnie wydaje mi się, że mam tam jakoś mało opcji z porównaniu z tym co było przed formatem ( są tylko ustawienia 3D i Wideo ). 

Próbuje już tym monitorem na wszystkie sposoby i już skończyły mi się pomysły. 

Moze sprobuj poszukac starszej wersji sterownikow? Mysle, ze to powinno rozwiazac twoj problem. 

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.