x-kom hosting

Blue screen 0x00000116

KaKaOOwY
utworzono
utworzono

Podczas grania wyskoczył mi blue screen i potem czarny ekran. Przy ponownym włączeniu ładuje się windows po czym pojawia sie blue screen czarny ekran i komputer się resetuje. Po zrobieniu formata komputer działa dobrze dopóki nie wgram sterowników karty graficznej.

20171001_223755.jpg

Bish
komentarz
komentarz

1. Jakie są temperatury na karcie graficznej? (HWMonitor, GPUz lub innym programem to sprawdzisz) Zrób to w stresie i bez (program: FurMark ).

2. Używasz najnowszych sterowników?

3. Używasz MSI Afterburner lub Riva Tuner Statistics Server?

4. Używasz kabla HDMI do podłączenia monitora?

KaKaOOwY
komentarz
komentarz (edytowane)

Używałem najnowszych sterowników zanim padł, nie używam msi afterburner ani riva tuner nie używam hdmi bo mój monitor nie ma hdmi tylko vga. A temperatury na karcie powinny być ok bo zmieniałem paste i chłodzenie. Nie wiem czy komputer po formacie nie przełączył sie na zintegrowaną karte ale nie jestem pewny

Edytowane przez KaKaOOwY
Bish
komentarz
komentarz

W trybie awaryjnym odpal program Display Driver Uninstaller i użyj w nim opcji Uninstall the current and previous drivers and restart the computer (Highly recommended)

Użyj wcześniejszych sterowników.

 

Jak zmieniałeś pastę i chłodzenie, to tym bardziej powinieneś sprawdzić temperatury w stresie.

Jeżeli nie używasz połączenia przez HDMI, to wyłącz sterownik NVIDIA High Definition Audio w menadżerze urządzeń.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.