x-kom hosting

Stabilność pracy

Banku497
utworzono
utworzono

Witam otóż dzisiaj kupiłem  komputer którego sam będę składał lecz po fakcie zorientowałem się że moja moc zasilacza może nie spełniać moich wymagań ponieważ chciałem  podkręcić kartę graficzną oraz procesor do granic ich możliwości. Wspomnę że procesor ma w standardzie 3,0Ghz a w Turbo 3,5Ghz.
Piszę z zapytaniem co wy o tym sądzicie?
Czy w trybie Turbo zasilacz da radę ?
Czy zasilacz da radę uciągnąć wszystko bez podkręcania ?
Czy wydajność spadnie jak włączę jakąś wymagającą grę ?
Daję link do koszyka z morele: http://www.morele.net/inventory/info/BbBIxl/
 

MrAdrian976
komentarz
komentarz

Da rade spokojnie.

Banku497
komentarz
komentarz

Czyli mogę spokojnie podkręcać ? :D

MrAdrian976
komentarz
komentarz

Tak

Banku497
komentarz
komentarz

Chciałbym jednak prosić też innych użytkowników o opinie w celu upewnienia się :)

Dark_Moon
komentarz
komentarz

Nie bardzo wiem co ty chcesz podkręcać, bo na tej płycie nie da się nic podkręcać.

rafalluz
komentarz
komentarz

Chyba tylko kartę graficzną...

Banku497
komentarz
komentarz

Rozumiem ale nawet jeśli to bez problemu mogę karte podkręcić i nie martwić się o spadki wydajności przy tym zasilaczu ?

rafalluz
komentarz
komentarz (edytowane)
Quote

Da rade spokojnie.

 

Choć jeśli masz opcję zwrotu, zwróciłbym go i wziął coś lepszego, np. Corsair EVGA B3 450, Corsair CX450M albo SilentiumPC Vero M2 600W.

Edytowane przez rafalluz
Banku497
komentarz
komentarz

Zobacze bo jeśli faktycznie można by było zwrócić to raczej wziąłbym Vero M2 ;)

rafalluz
komentarz
komentarz

No to lepszy zasilacz tak czy inaczej, modularny, cichszy i stabilniejszy. Większa moc w tym przypadku nie ma znaczenia, ale pozostałe czynniki powodują, że to lepszy wybór niż System Power.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.