x-kom hosting

Brak możliwości regulacji dźwięku

MizukiCreed
utworzono
utworzono

Siemka : ) 

 

Mam taki problem który, wygląda następująco.

Podczas podłączenia słuchawek dousznych do głośników owszem słychać dźwięk przez nie ale nie mam możliwości regulacji dźwięku przez głośniki tylko przez komputer.

Czyli mogę posługiwać się regulacją dźwięku  przez przesuwanie paskiem na komputerze a przez głośniki nie dam rady.

Jak podłączałam kiedyś do głośników słuchawki normalnie wszystko działało. A teraz mam problem z regulacją oraz nie zmienia mi się z głośników na słuchawki (ikona przy zegarku :P)A przed tym problemem normalnie wszystko grało oraz zmieniało.

Same głośniki bez podłączonych słuchawek do siebie dobrze grają i normalnie regulacja jest możliwa. Tak samo jak podłączam same słuchawki do przedniego panelu i tu niestety muszę również przesuwać paskiem. 

Sprawdzałam w panelu sterowania przy samych podłączonych głośnikach jest ikona Głośniki i zielony plusik.

A jak podłączam do głośników słuchawki w panelu sterowania nic się nie zmienia nadal ikona Głośniki i zielony plusik. Nigdzie nie ma słuchawek jak dawniej.

Usuwałam, instalowałam od nowa sterowniki nic ten sam efekt czyli to co wyżej.

Sama nie wiem co mam robić ;/

Płyta główna: Gigabyte GA-G31M-ES2L

Głośniki: Logitech Speakers Z150

Słuchawki: Teraz posiadam douszne Panasonic.

 

szagus
komentarz
komentarz

A miało miejsce jakieś wydarzenie, po którym przestało działać tak jak wcześniej?

MizukiCreed
komentarz
komentarz

Miało miejsce tylko wymiana obudowy z poprzedniej przycisk włączania oraz szuflady nie trzymały napędów.

szagus
komentarz
komentarz

A głośniki są podpięte pod tylny panel? Powiem Ci, że wg mnie tak jak jest teraz to jest normalnie, a tak jak miałeś wcześniej to było coś ponadnormatywnego :)

MizukiCreed
komentarz
komentarz

Pod tylu podpięty oczywiście. Tak dla sprostowania sprawdzałam pod przedni panel. Też tak samo.

Myślałam ,że to może być wina plików Windows'a, specjalnie uaktualniłam-sprawdziłam czy przypadkiem czegoś nie mam lub jest uszkodzone. Na moje oko wszystko w porządku. Ale to że nie mogę sobie pogłośnić gałką przy głośnikach muzyki na słuchawkach mnie trochę irytuję ;/  Głośniki działają pod laptopem, telefonem. 

Działają głośniki i nawet da się przez nie słuchać i operować regulacją na słuchawkach. 

szagus
komentarz
komentarz

Jeżeli problem wygląda tak jak opisujesz powyżej to rzeczywiście obstawiałbym system albo jakieś sterowniki. Ciężko powiedzieć o co konkretnie tutaj chodzi, możesz spróbować ściągnąć sterowniki audio ze strony producenta płyty głównej i zainstalować je na nowo - może coś to da.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.